Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2004, 11:20

autor: Daniel "Kull" Sodkiewicz

Nowe informacje i konkurs Stargate SG-1

Firma JoWood już dawno temu zapisała na swoim planie wydawniczym grę Stargate SG-1, program którego inspiracją jest serial znany w Polsce pod nazwą „Gwiezdne Wrota”. Dziś przyszła pora na kolejne szczegóły na temat tego projektu, oraz konkurs, w którym możemy wygrać zaimportowanie naszej podobizny do tejże właśnie gry.

Firma JoWood już dawno temu zapisała na swoim planie wydawniczym grę Stargate SG-1 , program którego inspiracją jest serial znany w Polsce pod nazwą „Gwiezdne Wrota”. Dziś przyszła pora na kolejne szczegóły na temat tego projektu, oraz konkurs, w którym możemy wygrać zaimportowanie naszej podobizny do tejże właśnie gry.

Nowe informacje i konkurs Stargate SG-1 - ilustracja #1

Sam program umożliwi nam wcielenie się w jednego z czterech bohaterów znanych z serialu telewizyjnego „Gwiezdne Wrota”. Wiadomo także, że Stargate SG-1 będzie należeć do gatunku First-Person Shooterów, zostanie wydany na platformy Xbox, PlayStation 2 i PC, premiera ma zaś nastąpić w okresie przyszłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Więcej szczegółów niestety nie podano. Postanowiono natomiast zachęcić graczy oczekujących na Stargate SG-1 do zapisywania się na newsletter (informowanie przez e-mail o nowościach na temat gry) poprzez zorganizowanie dość specyficznego konkursu, w którym nagrodą jest zaimportowanie do gry naszej podobizny. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród tych, którzy zdecydowali się na wspomniany newsletter. Zapisy można dokonywać pod tym adresem, zanim jednak to uczynimy warto zapoznać się regulaminem konkursu. Dowiadujemy się bowiem z niego, iż laureatem może zostać jedynie osoba pełnoletnia, mieszkająca na terenie Stanów Zjednoczonych. Czyżby kolejny przykład na dyskryminację reszty świata w oczach amerykanów (?).

Mało informacji, brak screenów i marny konkurs - miejmy nadzieję, że kolejna porcja nowości na temat Stargate SG-1 przyniesie nam więcej radości.