Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 sierpnia 2004, 20:20

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Joanna d’Arc

Poradnik do historycznej gry Joanna d’Arc, opowiadającej o walce francuskiej bohaterki narodowej o wolność z angielskim najeźdźcą. Rozegranie gry wymaga ukończenia ośmiu misji, których sposób przejścia znajdziecie w środku.

„Rozegranie gry „Joan of Arc” wymaga ukończenia ośmiu misji. Kolejność ich wypełniania jest liniowa, jednak akcja w samych misjach już nie – szczególnie części 4-6 oferują dużą swobodę kolejności wypełniania zadań, stąd metoda przejścia misji zaprezentowana w niniejszym poradniku nie jest jedyną możliwą. Zaletą gry jest możliwość rozpoczęcia jej już po zapamiętaniu układu klawiszy sterujących. W miarę zagłębiania się w kolejne misje gra powiększa zasób możliwości działania o kolejne elementy. W ten sposób proces uczenia przebiega niezauważalnie dla gracza i nie stawia uczestnika rozgrywki przed koniecznością wcześniejszego wertowania podręcznika do gry. Podobnie skonstruowany został ten poradnik – w pierwszych misjach gracz poprowadzony został krok po kroku, jednak w kolejnych rozdziałach elementy często powtarzające się – np. rozbijanie skrzynek i zbieranie jedzenia, nie będą już przypominane.” - „Pejotl”

Joanna d’Arc - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Joanna d’Arc w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.