Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2004

Knight Rider 2 w Europie zadebiutuje 29 października

Speed, 31 lipca 2004, 15:02

Kontynuacja wydanej dwa lata temu gry akcji, która bazowała na popularnym w latach osiemdziesiątych serialu Knight Rider ("Nieustraszony"), Knight Rider 2 na europejskie półki sklepowe trafi pod koniec października, br. Informację tę podali dziś do wiadomości publicznej producenci ze studia Davilex.

Mały prezent od Activision - krótki film prezentujący DOOM 3

Speed, 31 lipca 2004, 14:10

Premiera długo oczekiwanego dzieła id Software, DOOM 3, w Stanach Zjednoczonych ma miejsce już w następnym tygodniu. Atmosfera wyczekiwania wśród społeczności graczy jest nie do opisania, dość powiedzieć, że takiego napięcia nie uświadczymy nawet przy wigilijnym stole, gdzie z napięciem wyczekuje się pierwszej gwiazdki na niebie. Żeby jednak ani przez chwilę o DOOM’ie nie było cicho, dziś wydawcy z Activision pokazali światu nowy, dwuminutowy film prezentujący możliwości rzeczonej pozycji. I choć materiał krótki, zdecydowanie wart jest grzechu - a przynajmniej ściągnięcia i obejrzenia!

Hity UbiSoftu na targach Games Convention 2004

Speed, 31 lipca 2004, 13:32

Tegoroczne targi Games Convention zapowiadają się bardzo smakowicie. Obecność zapowiedzieli czołowi europejscy wydawcy, dziś natomiast przedstawiciele firmy UbiSoft, kolejnego potentata branżowego, przedstawili listę swoich nadchodzących produkcji, które zaprezentują podczas tej imprezy. Trzeba przyznać, że jest na co czekać!

Czy UbiSoft planuje kontynuację Beyond Good & Evil?

Krystian Smoszna, 31 lipca 2004, 10:34

Mimo, że początkowo koncern UbiSoft deklarował definitywne zakończenie przygody z Beyond Good & Evil na jednej grze, opublikowane przedwczoraj rewelacje na łamach serwisu GameCube Europe, każą myśleć zupełnie inaczej. Powołując się na bliżej niezidentyfikowany wywiad, internetowy magazyn zamieścił informacje, jakoby UbiSoft szykował się do produkcji nie jednej, ale od razu dwóch kontynuacji popularnego programu.

Konkurs "Opowieści z frontu" - najlepsza historia wojenna doczeka się realizacji w Kuma War

Krystian Smoszna, 31 lipca 2004, 09:50

Z niezwykle interesującą inicjatywą wystąpiła firma Kuma Reality Games, odnosząca duże sukcesy ze swoim produktem o nazwie Kuma War. Koncern postanowił ogłosić konkurs, w którym aktualnie służący w wojsku amerykańskim żołnierze lub weterani, mogliby podzielić się swoimi doświadczeniami z pola walki i przedstawić zapierającą dech w piersiach historię. Zwycięzca doczeka się komputerowej adaptacji „przygody”, oczywiście w formie jednego ze scenariuszy do Kuma War.

Premiera Brothers in Arms dopiero w pierwszym kwartale 2005 roku
Premiera Brothers in Arms dopiero w pierwszym kwartale 2005 roku

Krystian Smoszna, 31 lipca 2004, 08:55

Wszyscy Ci, którzy liczyli na to, że w okresie świąt Bożego Narodzenia wcielą się w rolę Matta Bakera i wezmą udział w opartych na faktach, wydarzeniach z okresu II wojny światowej, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Taktyczna gra akcji Brothers in Arms, zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku.