Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lipca 2004

Zapowiedziano pokaz Football Manager 2005

Kull, 24 lipca 2004, 13:20

W dziedzinie gier menedżerskich na rynku rozrywki komputerowej, miłośnicy gatunku z zapartym tchem śledzą od pewnego już czasu zaciętą rywalizację pomiędzy Eidosem (Championship Manager 5) i Sports Interactive (Football Manager 2005). Ponad tydzień temu informowaliśmy o przeznaczonym dla prasy pokazie CM5, dziś znamy już szczegóły dotyczące pierwszego zapowiedzianego pokazu Football Manager 2005.

Przy zakupie najnowszych kart ATI, Doom 3 gratis (?)
Przy zakupie najnowszych kart ATI, Doom 3 gratis (?)

Kull, 24 lipca 2004, 10:49

Na forum internetowym strony www.rage3d.com jeden z jego użytkowników opublikował post, w którym opisał promocję gry Doom 3 zaobserwowaną w jednym ze sklepów sieci EB Games. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż przedsięwzięcie ma polegać na dodawaniu najnowszej gry ze stajni id Software przy zakupie kart graficznych ATI z rodziny 9600XT i X800PR0, wszystko zaś zostało udokumentowane zdjęciami.

Sudden Strike III – ujawniono datę zakończenia prac i nowe informacje
Sudden Strike III – ujawniono datę zakończenia prac i nowe informacje

Kull, 24 lipca 2004, 09:49

Producent gier Fireglow poinformował, iż jego najnowsze dzieło - Sudden Strike III, tworzone na innowacyjnym engine Sudden Strike Next7 wejdzie w końcową fazę produkcji już w grudniu tego roku. Program będzie oferować dowodzenie ogromnymi ilościami wojsk, nie zabraknie także nieliniowych misji, których ukończenie możliwe będzie na wiele sposobów. Ukazały się także nowe screenshoty przedstawiające bitwy morskie, które mają być bardzo mocną stroną najnowszego Sudden Strike.

31 lipca odbędzie się prezentacja grywalnej wersji Half-Life 2

Krystian Smoszna, 24 lipca 2004, 09:36

Optymiści twierdzą, że do premiery długo oczekiwanego produktu Valve Software o nazwie Half-Life 2, dzielą nas już tylko tygodnie. Czy tego typu nadzieje mogą znaleźć pokrycie w rzeczywistości? Całkiem możliwe. Po pierwsze, Gabe Newell oświadczył niedawno, iż produkcja gry jest w ostatnim stadium usuwania błędów. Po drugie, wczorajszej nocy – niczym grom z jasnego nieba – uderzyła informacja o planie zaprezentowania w pełni grywalnej wersji programu. Kiedy? Jeszcze w tym miesiącu.

NCsoft oddaje za darmo 2000 sztuk gry City of Heroes amerykańskim żołnierzom służącym na Bliskim Wschodzie

Krystian Smoszna, 24 lipca 2004, 09:10

Interesującą inicjatywą wykazali się włodarze firmy NCsoft, którzy postanowili wręczyć za darmo dwa tysiące kopii gry City of Heroes, żołnierzom amerykańskiej Marynarki Wojennej, powracającym ze służby na Bliskim Wschodzie. Zmasowana operacja rozpoczęła się wczorajszego popołudnia i potrwa do momentu, w którym wszystkie egzemplarze programu trafią do głównych zainteresowanych.

UbiSoft wycofuje ostatnią łatę do Far Cry, Crytek stworzy nowy produkt dla Electronic Arts

Krystian Smoszna, 24 lipca 2004, 08:08

Do niecodziennej sytuacji doszło w obozie UbiSoft. Nie minęły dwa dni odkąd nowa „łatka” do gry Far Cry (w wersji 1.2) znalazła się w sieci a koncern postanowił poinformować użytkowników o tym, że zawiera ona mnóstwo błędów i już wkrótce zostanie przygotowana jej ulepszona edycja.