Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2004

Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień siódmy)
Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień siódmy)

Kull, 11 lipca 2004, 23:19

Witam w siódmym, ostatnim już „dniu żołnierskim”, czyli wiadomości z cyklu newsów poświęconych informacjom o grze Soldiers: Ludzie Honoru. To także właśnie dziś jest już ostatnia możliwość na wzięcie udziału w konkursie filmowym. Przypomnijmy, iż konkurs polega na tym, iż wraz z publikacją informacji na temat powyższej gry, w każdym z newsów pojawia się kadr z filmu o tematyce wojennej. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, z jakiego filmu ów kadr pochodzi. Pierwsza osoba, której się uda odgadnąć tytuł będzie jednocześnie zwycięzcą. Każdy z uczestników może udzielić tylko jednej odpowiedzi, sam zaś konkurs trwa codziennie (przez 7 dni), a każdego dnia można wygrać egzemplarz gry Soldiers: Ludzie Honoru. Życzymy dobrej zabawy! Prócz konkursu, w dzisiejszym newsie postaramy się także zebrać wszystkie informacje dotyczące Soldiers w jedną całość i podsumować grę jako całość.

Kolejne osłabienie Raven Software
Kolejne osłabienie Raven Software

Elrond, 11 lipca 2004, 20:54

Po niedawnym odejściu Kenna Hoekstry firmę Raven Software dotyka kolejny, bolesny "cios". Szeregi jej pracowników opuszcza Pat Lipo, który przepracował w "Kruku" 11 lat a ostatnio był głównym programistą przy projekcie X-Men Legends.

Wildfire jednak się nie ukaże

Elrond, 11 lipca 2004, 16:55

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy was o reaktywacji gry Wildfire, dzięki której otrzymalibyśmy możliwość wcielenia się w członka ekipy strażackiej. Słowo "otrzymalibyśmy" zostało użyte nieprzypadkowo, okazuje się bowiem, iż informacja o wznowieniu prac nad Wildfire jest nieprawdziwa.

"Gry na żądanie" przyszłością komputerowej rozrywki

Krystian Smoszna, 11 lipca 2004, 16:21

W kwietniu bieżącego roku, informowaliśmy Was o ciekawiej inicjatywie koncernu Atari, umożliwiającej eksploatację wielu starszych tytułów z obszernego katalogu firmy, za stałą, comiesięczną opłatą. Atari on Demand – bo tak nazywa się usługa, istnieje dopiero trzy miesiące a już spotkała się z ogromną aprobatą graczy. Oczywiście, ten sukces nie mógł przejść bez echa. Już teraz kilka dużych koncernów (i to wcale niezwiązanych bezpośrednio z branżą elektronicznej rozrywki) oferuje podobne usługi a ich lista zapewne w niedługim czasie się powiększy.

Doom 3 gotowy? Dużo zamieszania z powodu małej ulotki
Doom 3 gotowy? Dużo zamieszania z powodu małej ulotki

Krystian Smoszna, 11 lipca 2004, 12:18

Czy Doom 3 jest już gotowy? Serwis GameSpot opublikował na swoich łamach ulotkę reklamową firmy Activision, która to potwierdza. Jedyny problem polega na tym, czy wspomniany „flyer” jest autentyczny…