Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lipca 2004

Za duży biust dziewczyny Spider Mana
Za duży biust dziewczyny Spider Mana

[email protected], 21 lipca 2004, 14:51

Znana aktorka, Kirsten Dunst, postanowiła walczyć o swój kobiecy image. Tak jak wiele pań miała ona zastrzeżenia co do wyglądu swoich, no może nie do końca, piersi. Ze swym problemem nie udała się jednak do chirurga plastycznego, a do autorów gry Spider Man.

Nowe informacje na temat Ghouls 'N Ghosts Online

Elrond, 21 lipca 2004, 13:57

Jakiś czas temu firma Capcom zaanonsowała grę Ghouls 'N Ghosts Online, "reaktywację" klasyka z roku 1985, Ghouls 'N Ghosts, który na platformach NES, SNES, Sega Genesis oraz Game Boy sprzedał się w setkach tysięcy egzemplarzy, co było dość niezłym wynikiem w tamtym okresie. Firma postanowiła przypomnieć graczom tę pozycję, tym razem jednak w pełnym trójwymiarze i z opcjami rozgrywki wieloosobowej. Niestety, od momentu ogłoszenia rozpoczęcia prac nad grą słuch o niej zaginął, aż do teraz.

Video Galeria gry Kreed

Łosiu, 21 lipca 2004, 13:19

W ostatnim czasie zrobiło się dość głośno wokół gry akcji/FPS stworzonej przez rosyjski zespół developerski Burut. Niestety nie za sprawą jakiejś głośnej kampanii reklamowej, lecz pewnych elementów silnika gry, łudząco podobnych do tych, które zespół id Software wykorzystał w takich grach jak „Quake 3”, czy „Return to Castle Wolfenstein”. Nie świadczy to najlepiej o tej produkcji, zapowiadanej jako „konkurencja Doom III”, niemniej jednak czy fakt ten całkowicie ją dyskwalifikuje. Zanim wypowiecie się, na ten temat, polecam pobrać najnowszą Video Galerię, jaka pojawiła się na naszym FTP i zobaczyć jak wygląda właściwa rozgrywka w „Kreedzie”. Oczywiście Ci z was, którzy posiadają szybkie łącza, mogą pobrać z naszego serwisu demo tej produkcji.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Media Markt – tydzień 29

[email protected], 21 lipca 2004, 12:59

Wakacje to dla wielu czas zabawy. Niestety nie dla wszystkich. W sklepach i na rynku gier komputerowych bardzo często jest to okres stagnacji. Z czymś takim mamy najwyraźniej do czynienia, gdy patrzymy na najnowszy ranking wyników sprzedaży w sieci Media Markt. Największą zmianą jest pojawienie się na liście Thiefa, który nie zdążył jeszcze zajść zbyt wysoko. Oto zestawienie:

DOOM’owa klawiatura

Speed, 21 lipca 2004, 11:26

Fani DOOM 3 w ostatnich tygodniach nie mogą mieć powodów do narzekań. Informacje o ich upragnionej grze pojawiają się w ekspresowym tempie, a co jedna – to ciekawsza. Firma Ideazon, która może poszczycić się stworzeniem serii specjalistycznych klawiatur Zboard do poszczególnych gier i innych aplikacji (m.in. Civilizations III, Neverwinter Nights, Medal of Honor: Allied Assault, Microsoft Office), rozpoczęła przedsprzedaż najnowszego dziecka – „magicznej” DOOM 3-klawiatury!

Rayman 4 przed 2007 rokiem

Speed, 21 lipca 2004, 10:49

Jeden z najpopularniejszych na świecie bohaterów gier dla dzieci i młodzieży, Rayman, za mniej więcej kilkanaście miesięcy powróci na nasze monitory! Dzisiaj na francuskim forum poświęconym właśnie grom z tej serii, jeden z pracowników UbiSoftu potwierdził, że czwarta część przygód z Raymanem w roli głównej jest już tworzona.

Emergency 3 – pierwsze szczegóły
Emergency 3 – pierwsze szczegóły

Kull, 21 lipca 2004, 09:59

Producent Sixteen Tons Entertainment opublikował właśnie pierwsze screeny i informacje dotyczące kolejnej części gry, w której (dla odmiany) ratujemy wirtualne życie „bitowych” ludzi. Trójwymiarowy engine gry z naturalną fizyką świata ma być kolejnym krokiem ku stworzeniu idealnej symulacji służb ratunkowych.

Colin McRae Rally 2005 we wrześniu także na PC
Colin McRae Rally 2005 we wrześniu także na PC

Speed, 21 lipca 2004, 09:53

Geniusze z Codemasters (jak głosi ich slogan – „genius at play”) potwierdzili oficjalnie wydanie najnowszego Colin McRae Rally 2005 na komputery klasy PC. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że gra pojawi się w sprzedaży równocześnie z wydaniami na konsole PS2 oraz Xbox, już we wrześniu, br.

Beta testy Counter-Strike Source od 10 sierpnia

Speed, 21 lipca 2004, 09:27

Beta testy Counter-Strike Source (o szczegółach pisaliśmy kilka dni temu) - wielkiego, miejmy nadzieję, następcy podstawowego CS’a - dla właścicieli CS: Condition Zero rozpoczną się już niedługo, bo 10 sierpnia. Pięć dni wcześniej wszyscy zainteresowani będą mogli zacząć pobierać ważącą około 300 MB beta wersję.

Minimalne wymagania sprzętowe DOOM 3

Speed, 21 lipca 2004, 08:49

Do światowej premiery DOOM 3, gry której nikomu nie trzeba przedstawiać, pozostało ledwie 13 dni, czyli mniej niż dwa tygodnie. Jednych ciągłe informacje na temat tej produkcji już męczą, innych – wręcz przeciwnie. Tym razem mamy dla Was informację z górnej półki, taką która zaciekawi nawet największe męczydusze – przedstawiamy minimalne wymagania sprzętowe produktu id Software!