Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2004

Poradnik: No Man’s Land: Fight for Your Rights!

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lipca 2004, 19:11

Poradnik do strategicznej gry No Man’s Land: Fight for Your Rights!, w którym znajdziecie wzbogacony dodatkowo o mapy kompletny opis przejścia wszystkich trzech kampanii oraz garść porad wyjaśniających podstawowe zasady rozgrywki.

Pierwsza medialna prezentacja Championship Manager 5
Pierwsza medialna prezentacja Championship Manager 5

Speed, 13 lipca 2004, 15:51

Zacięty bój o miano najlepszej gry menedżerskiej na rynku, toczący się głównie pomiędzy Eidosem (Championship Manager 5) a Sports Interactive (Football Manager 2005), im bliżej premiery obu gier, tym bardziej się zaostrza. Wczoraj informowaliśmy o inicjatywach tej drugiej firmy, dziś mamy dla Was nowinki dotyczące pierwszej, europejskiej prezentacji CM5.

Optymistyczne wizje przyszłości gier sieciowych

Elrond, 13 lipca 2004, 15:41

To, że przyszłością gier komputerowych jest Internet, wiadomo od dawna. Świadczą o tym powstające jak grzyby po deszczu pozycje spod znaku MMO oraz raporty finansowe firm zajmujących się tym gatunkiem gier. Firma Yankee Group, zajmująca się prowadzeniem badań dotyczących różnych aspektów rynku, potwierdza iż ten kierunek rozwoju gier komputerowych jest jak najbardziej poprawny oraz, co równie ważne, dochodowy.

DXDLL 1.0 – Operation Flashpoint w nowych ciuszkach

Speed, 13 lipca 2004, 15:25

Operation Flashpoint: Cold War Crisis, taktyczna, wojenna gra akcji sprzed trzech lat, przenosząca graczy w dobrze znane nam realia Zimnej Wojny roku 1985, dzięki grupie zapalonych fanów tej pozycji otrzymała dziś... nowe ciuszki. Modyfikacja DXDLL, oznaczona cyferkami 1.0, poprawia kilka elementów graficznych, dzięki czemu gra wydaje się dużo milsza dla oka.

Top 10 gier na PC w UK (13/07/04)

Krystian Smoszna, 13 lipca 2004, 14:12

Tradycyjnie już, prezentujemy listę najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii. Poniższe zestawienie, przygotowane wspólnym wysiłkiem kompanii Chart Track i ELSPA, jest już dwudziestym ósmym w tym roku i obejmuje tydzień od 4 do 10 lipca. Stali obserwatorzy poprzednich edycji listy z pewnością zauważą, że fotel lidera rankingu stracił Championship Manager: Season 03/04. Na to zaszczytne miejsce wspięła się natomiast gra Soldiers: Heroes of World War II.

Doom 3 na CD (3 płytki) oraz DVD

Speed, 13 lipca 2004, 14:11

Niemiecki sklep internetowy Okay Soft poinformował, iż Doom 3 – (niebywale) długo oczekiwana gra studia id Software – dostępny będzie na trzech płytkach CD bądź jednym nośniku DVD. Informacji tej, jak zwykle zresztą, nie potwierdza producent czy też wydawca.

Beta testy Outpost od 19. lipca

Speed, 13 lipca 2004, 13:57

Outpost, nowopowstający program z gatunku MMO (massive multiplayer online), łączący w sobie elementy gier FPS z… RPG, oficjalne otwarte beta testy rozpocznie już za sześć dni, 19. lipca br. Pierwszy raz informowaliśmy o tym fakcie w połowie czerwca, jednak wówczas były to informacje nie w pełni potwierdzone. Dziś wiemy na pewno, że data ta jest jak najbardziej prawdziwa.

Komercyjny sukces serii Zoo Tycoon
Komercyjny sukces serii Zoo Tycoon

Kull, 13 lipca 2004, 12:20

Blue Fang Games producent serii Zoo Tycoon oznajmił, iż tylko w samych Stanach Zjednoczonych detaliczna sprzedaż ich dzieła opiewa na 2 miliony sprzedanych egzemplarzy, gdy liczymy zaś wyniki w skali światowej liczba ta wzrasta do 4 milionów.

A czy Ty oddałeś już głos na swoją ulubioną grę?
A czy Ty oddałeś już głos na swoją ulubioną grę?

Kull, 13 lipca 2004, 10:48

Rozpoczęło się właśnie głosowanie na najlepsze gry komputerowe roku 2004 w corocznym plebiscycie Golden Joystick. Warto wziąć udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu, choćby po to, aby 5 listopada na łamach Gry-OnLine przeczytać w jednym z newsów wyniki „Złotego Joysticka” ze świadomością, że my także maczaliśmy palce w wyłanianiu tychże laureatów.

Pierwsze concept arty z filmu Doom
Pierwsze concept arty z filmu Doom

Krystian Smoszna, 13 lipca 2004, 08:24

Dla filmowej adaptacji Dooma, przejęcie projektu przez wytwórnię Universal Pictures okazało się najwyraźniej zbawienne. Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym temacie, o czym świadczy duża ilość informacji, jakie pojawiają się na łamach serwisów – zarówno filmowych, jak i poświęconych komputerowej rozrywce. W ubiegły czwartek opublikowaliśmy wiadomość, że głównym kandydatem do objęcia pierwszoplanowej roli w Doom, jest Dwayne „The Rock” Johnson. Dzisiaj możemy natomiast podzielić się grafikami koncepcyjnymi, które zostały przygotowane przez Frederica D’Allesandro.

Demo Medal of Honor: Pacific Assault już w niedzielę?

Krystian Smoszna, 13 lipca 2004, 07:46

Czy jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć Medal of Honor: Pacific Assault w akcji? Jeśli wierzyć doniesieniom na łamach serwisu BoomTown, pierwsze demo pozwalające na rozgrywkę w trybie singleplayer, ukaże się już w najbliższą niedzielę.

Bethesda Softworks uzyskała prawa do produkcji Fallout 3

Krystian Smoszna, 13 lipca 2004, 01:01

Prędzej czy później to musiało się stać: Interplay podzielił się prawami do Fallouta. Co prawda tylko w małej części, ale nie zmienia to faktu, że jeśli trzecia odsłona tej gry kiedykolwiek się ukaże, to będzie sygnowana logiem Bethesda Softworks.