Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2004

Nadchodzi Battlefield Vietnam WW2

Speed, 18 lipca 2004, 16:27

Battlefield Vietnam, sequel Battlefield 1942, gry akcji stworzonej z myślą o rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet, już wkrótce doczeka się nowej, oficjalnej modyfikacji. WW2 (bo taką nazwę nosi owy mod) programistów z DICE Canada, wprowadzi szereg zmian i innowacji do programu stworzonego przez ludzi ze studia Digital Illusion.

Return to Castle Wolfenstein 2 w produkcji?

Speed, 18 lipca 2004, 15:46

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż kontynuacja osławionej gry FPS pt. Return to Castle Wolfenstein jest już w produkcji! Mimo iż oficjalnych oświadczeń jeszcze nie ma (jak i żadnych konkretnych informacji na temat samej gry), wiadomość ta wydaje się bardzo prawdopodobna.

Łatka 1.2 do Far Cry jeszcze nie teraz

Speed, 18 lipca 2004, 15:27

Premiera nowej łatki do Far Cry, oznaczonej cyferkami 1.2, miała mieć miejsce niecałe dwa tygodnie temu. Programiści ze studia Crytek twierdzili wówczas, że prace są praktycznie skończone i do pełni szczęścia pozostało jedynie przetłumaczyć pliki readme oraz dodatkowo zabezpieczyć grę. Minęło kilkanaście dni od tamtych zapowiedzi, tymczasem patchu jak nie było, tak go nie ma. Według najnowszych doniesień nakładka jest gotowa niemal w 99 procentach, jednakże do momentu wydania czasu jeszcze trochę pozostało...

Nowe szczegóły kradzieży kodu Half-Life 2

Elrond, 18 lipca 2004, 13:39

Sprawa kradzieży kodu Half-Life 2 ciągnie się jak przysłowiowe "flaki z olejem". Wydawać by się mogło, że wraz z aresztowaniami podejrzanych o dokonanie tego czynu, została ona zakończona, ponieważ członkowie wydziału do spraw wykroczeń internetowych FBI odmówili komentarzy na ten temat. Ale okazuje się, iż światło dzienne ujrzały nowe szczegóły związane z, chyba najgłośniejszą, kradzieżą kodu źródłowego ostatnich miesięcy.

Wielkie, chromowane bestie - choppery - na ekranach komputerów

Elrond, 18 lipca 2004, 13:09

Kilka dni temu znużony "porywającym" programem telewizyjnym, pykałem sobie pilotem po kanałach, oglądając TV jak to ja mówię, "na podglądzie". I w pewnym momencie na Discovery Channel mignął mi program American Chopper. W programie tym panowie Teutul, ojciec i syn, prowadzący firmę Orange County Choppers budują za zamówienie tytułowe choppery. I to jakie! A dzisiaj właśnie robiąc przegląd stron internetowych w poszukiwaniu najnowszych wiadomości, natknąłem się na informację, iż program ten ma zostać przeniesiony w świat elektronicznej rozrywki.

Pracownicy LucasArts bez premii

Elrond, 18 lipca 2004, 13:01

Premia. Słowo znane prawie wszystkim osobom pracującym na własne utrzymanie. Niestety większości znane chyba tylko ze słyszenia, bo premię, czyli dodatkową gratyfikację pieniężną otrzymują ci, którzy wykazali się w swojej pracy poprawnym oraz szybkim wykonaniem powierzonych im zadań. Premię dostać można również za wysoką jakość finalnego produku, ponieważ przekłada się ona na większą sprzedaż a co za tym idzie większe zyski dla pracodawcy. I wydawać by się mogło, iż twórcy hitów m.in. spod znaku Star Wars, pracownicy LucasArts, powinni zostać bonusowo wynagrodzeni za swoją jakby nie było, bardzo dobrą robotę. Niestety nic bardziej mylnego.