Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2004

GOL Adventure: Akrobacje lotnicze odbyły się!

Redakcja GRYOnline.pl, 19 lipca 2004, 16:08

W sobotę 17 lipca odbyła się pierwsza z imprez zorganizowanych w ramach tegorocznej edycji GOL Adventure. Składały się na nią akrobacje lotnicze wykonywane na samolocie Zlin 526F oraz przelot widokowy nad wybrzeżem odbywany na samolocie Cessna 172.

Club Football 2005 Leeds United - prace wstrzymane

Elrond, 19 lipca 2004, 15:44

Na początku maja tego roku firma Codemasters poinformowała świat graczy o tworzeniu serii gier pod wspólnym szyldem Club Football 2005. W grach tych będziemy mieli możliwość wcielenia się w menadżera jednego ze słynnych klubów piłkarskich i poprowadzenia go na szczyty futbolowego Olimpu. Niestety, fani zespołu Leeds United będą patrzeć tylko z zazdrością na innych miłośników kopania piłki i kostek rywali.

Counter-Strike Source – szczegóły beta testów

Speed, 19 lipca 2004, 14:49

Gabe Newell, osobnik którego nikomu nie trzeba przedstawiać, zdradził garść szczegółów odnośnie beta testów gry Counter-Strike Source, będącej jednocześnie trybem multiplayer w nadchodzącym wielkimi krokami Half-Life 2.

Co w świecie Managerów słychać?

Speed, 19 lipca 2004, 14:07

Za górami, za lasami, żyły sobie Managery dwa... Mówiąc konkretniej: Championship Manager 5 - z rodu BGS & Eidos oraz Football Manager 2005 - z klanu Sports Interactive & Sega. Co u i wokół nich słychać, który ma się obecnie lepiej? O tym, jak i o paru innych ciekawostkach, piszemy w dalszej części wiadomości!

W przyszłym miesiącu PC Gamer zaprezentuje zapowiedzi Baldur's Gate 3 i Neverwinter Nights 2
W przyszłym miesiącu PC Gamer zaprezentuje zapowiedzi Baldur's Gate 3 i Neverwinter Nights 2

Krystian Smoszna, 19 lipca 2004, 14:06

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po miażdżącej informacji o pierwszej recenzji Doom 3 a jeden z najbardziej szanowanych periodyków o grach - PC Gamer – przyszykował kolejną niespodziankę. Jak można przeczytać w najnowszym numerze magazynu, w przyszłym miesiącu na łamach pisma zostaną zaprezentowane ekskluzywne zapowiedzi Baldur’s Gate 3 oraz Neverwinter Nights 2.

Lipsk, Konami i nowe tytuły

Elrond, 19 lipca 2004, 14:00

Szczęśliwcy, którze w przyszłym miesiącu odwiedzą miasto Lipsk w Niemczech, a konkretnie odbywającą się tam i wtedy imprezę pod nazwą Leipzig Game Convention, będą mieli okazję obejrzeć publiczne debiuty Metal Gear Solid 3 oraz Pro Evolution Soccer 4, prezentowane przez Konami.

Nowe promocje: Soldiers: Ludzie Honoru i Thief: Deadly Shadows

Michał Bobrowski, 19 lipca 2004, 13:23

Miłośnicy nocnych eskapad w niekoniecznie szlachetnych celach jeszcze przez kolejny tydzień będą mieli możliwość skorzystania z naszej promocji i zakupu gry „Thief: Deadly Shadows” w cenie 109 złotych. Natomiast dla wszystkim entuzjastów gier strategicznych mamy nie lada gratkę w postaci tygodniowej promocji znakomitej gry Soldiers: Ludzie Honoru.

Midway traci niezależność

Kull, 19 lipca 2004, 12:51

Już 80% akcji Midway (producent i wydawca gier konsolowych) jest w posiadaniu prezesa firmy Viacom (globalnego przedsiębiorstwa zajmujące się branżą medialną). Sumner Redstone (bo o nim tutaj właśnie mowa) najprawdopodobniej przejmie całą firmę Midway, a następnie odsprzeda ją własnemu przedsiębiorstwu Viacom, które jak wiadomo nie od dziś, ma wielką chrapkę, aby wtargnąć na rynek gier Video.

Turniej D-Day - osiem tysięcy złotych do zgarnięcia
Turniej D-Day - osiem tysięcy złotych do zgarnięcia

Speed, 19 lipca 2004, 11:43

Panie i panowie ze studia Digital Jesters - odpowiedzialni za popełnienie strategii czasu rzeczywistego D-Day, przenoszącej gracza w sam środek lądowania w Normandii – poinformowali dziś, że w dniach 26 lipca-23 sierpnia odbędzie się turniej w rzeczony tytuł. Rozgrywka toczona przez sieć Internet poza dobrą zabawą graczom przyniesie dodatkowo cenne nagrody, o łącznej wartości około ośmiu tysięcy polskich złotych.

Poznaj świat Azeroth 9 000 lat przed zdarzeniami znanymi z Warcrafta
Poznaj świat Azeroth 9 000 lat przed zdarzeniami znanymi z Warcrafta

Kull, 19 lipca 2004, 10:27

Na oficjalnej stronie gry WorldOfWarcraft.com został opublikowany obszerny, 33 stronicowy tekst opowiadający historię świata znanego z serii gier WarCraft. Jest to o tyle duża gratka dla miłośników serii, iż na kartkach zamierzchłych dziejów krainy Azeroth zebrano informacje od czasów wojny Tytanów i kształtowania się wszechświata, po konflikt Hord Orków, Trolli, Nieumarłych i Taurenów z Przymierzem Nocnych Elfów, Ludzi, Gnomów i Krasnoludów.

Wspólna akcja SEGA i McDonalds

Speed, 19 lipca 2004, 10:16

Propaganda siana przez twórców gier komputerowych nie zna granic. Rok temu włodarze koncernu SEGA podpisali umowę z siecią fast-foodów McDonalds, na mocy której klienci amerykańskich placówek otrzymywali różnego rodzaju gadżety, związane naturalnie z produktami znanego wydawcy. Najwyraźniej akcja się powiodła, gdyż współpraca jest obecnie kontynuowana – tym razem na terenie Wielkiej Brytanii.