Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2004

Driv3r bije rekordy popularności w Australii

Speed, 4 lipca 2004, 13:57

Zgodnie z przewidzeniami (propagandą?) firmy Atari, najnowsza odsłona legendarnej serii gier studia developerskiego Reflections Interactive – Driv3r bije rekordy popularności. Jak poinformowała grupa GFK, rzeczona pozycja znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych gier na terenie Australii, jeśli chodzi o dwie platformy: Xbox oraz PS2. Warto dodać, iż Driv3r w sprzedaży jest od zaledwie od czterech dni!

Plan wydawniczy Acclaim uaktualniony

Speed, 4 lipca 2004, 13:28

Znane na całym świecie konsorcjum Acclaim, uaktualniło swój plan wydawniczy na najbliższy czas. Najciekawsze pozycje, Juiced – kolejna gra wykorzystująca motyw nielegalnych, nocnych wyścigów samochodowych, oraz Worms Forts: Under Siege – pozycja, której nikomu nie trzeba chyba przedstawiać, pojawią się w sprzedaży jeszcze tej jesieni.

Wystartowała oficjalna strona gry Down in Flames
Wystartowała oficjalna strona gry Down in Flames

Speed, 4 lipca 2004, 12:52

Nowopowstająca gra programistów zrzeszonych pod egidą serwisu BattleFront.com, będąca wirtualną adaptacją znanej na zachodzie gry planszowej – Down in Flames, doczekała się startu oficjalnej witryny internetowej. Owa strona, jak to przystało na porządną „oficjalkę”, dostarcza garść podstawowych informacji o samej grze, wraz z kilkoma pierwszymi obrazkami z gry, etc.

Sega Saturn – nowy game pad w sprzedaży od 23 lipca

Speed, 4 lipca 2004, 12:27

Nowy game pad firmy SEGA, początkowo stworzony z myślą o specjalnej edycji Puyo Pop Forever na komputery klasy Macintosch, „Saturn” już wkrótce – bo 23 lipca - doczeka się rynkowej premiery na terenie kraju kwitnącej wiśni. Dobrą informacją jest to, iż nowy pad USB funkcjonuje również i na naszych kochanych pecetach.

Nowe screenshoty z The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth
Nowe screenshoty z The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth

ComCo, 4 lipca 2004, 09:40

W moim odczuciu, The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth ma szansę na (przynajmniej) powtórzenie sukcesu trzeciej części cyklu Warcraft na polu strategii czasu rzeczywistego. Książkowo-filmowa licencja, zastosowanie usprawnionego silnika C&C: Generals, epicki wymiar bitew (kilkaset jednostek walczących jednocześnie) - to tylko kilka z wielu atutów nadchodzącej produkcji. Debiutu "Bitwy o Śródziemie" należy spodziewać się w tym roku, a ja zapraszam do zapoznania się z porcją najnowszych screenshotów, prezentujących całość w akcji.

Pojazdy i bronie w Medal of Honor: Pacific Assault

ComCo, 4 lipca 2004, 09:08

Medal of Honor: Pacific Assault - kolejna część tej nadzwyczaj udanej serii wojennych strzelanek pierwszoosobowych - powinna trafić na sklepowe półki jeszcze w trzecim kwartale bieżącego roku. Gracze z pewnością oczekują wielu godzin dynamicznych zmagań i zdetronizowania Call of Duty, a tymczasem redaktorzy serwisu PC.IGN.com przygotowali dwa ciekawe zestawienia, dzięki którym możemy poznać część pojazdów oraz broni, którymi przyjdzie nam się posługiwać podczas walk na Pacyfiku.

Hity czerwca 2004 wg GameSpy

ComCo, 4 lipca 2004, 08:45

Redaktorzy zachodniego serwisu internetowego GameSpy.com opublikowali kolejne zestawienie najlepszych gier, które ukazały się na rynku elektroniczno-rozrywkowym w ostatnim miesiącu kalendarzowym, tj. czerwcu. Na liście znalazły się trzy pozycje: jedna dedykowana popularnym PeCetom, jedna dla posiadaczy konsoli Microsoft Xbox oraz jedna dla użytkowników handhelda Game Boy Advance.