Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2004, 13:57

autor: Speed

Driv3r bije rekordy popularności w Australii

Zgodnie z przewidzeniami (propagandą?) firmy Atari, najnowsza odsłona legendarnej serii gier studia developerskiego Reflections Interactive – Driv3r bije rekordy popularności. Jak poinformowała grupa GFK, rzeczona pozycja znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych gier na terenie Australii, jeśli chodzi o dwie platformy: Xbox oraz PS2. Warto dodać, iż Driv3r w sprzedaży jest od zaledwie od czterech dni!

Zgodnie z przewidzeniami (propagandą?) firmy Atari, najnowsza odsłona legendarnej serii gier studia developerskiego Reflections Interactive Driv3r bije rekordy popularności. Jak poinformowała grupa GFK, rzeczona pozycja znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych gier na terenie Australii, jeśli chodzi o dwie platformy: Xbox oraz PS2. Warto dodać, iż Driv3r w sprzedaży jest od zaledwie od czterech dni!

Driv3r bije rekordy popularności w Australii - ilustracja #1

 

Pod koniec czerwca pisaliśmy o tym, że Atari liczy na bardzo wysoką sprzedaż w pierwszych trzech dniach od premiery. Dzisiaj, ogromna popularność tego tytułu w Australii, potwierdza wcześniejsze przypuszczenia – gra Driv3r już teraz osiągnęła niewątpliwy sukces!

Driv3r bije rekordy popularności w Australii - ilustracja #2

 

Przypomnijmy, Driv3r jest kolejną odsłoną popularnej serii trójwymiarowych gier akcji, zapoczątkowanej w 1999 roku na konsoli firmy SONY, PlayStation. W odróżnieniu od cyklu Grand Theft Auto zabawa polega tu głównie na poruszaniu się rozmaitymi pojazdami mechanicznymi, a przemieszczenie się piechotą zostało zredukowane do niezbędnego minimum (25% ogólnego czasu gry). Widowiskowe pościgi, realistyczny model fizyczny, zaawansowany system sterowania wirtualnymi kamerami czy też bogata warstwa fabularna, składająca się z trzydziestu etapów – to niewątpliwe plusy tej produkcji.

Driv3r bije rekordy popularności w Australii - ilustracja #3

 

Konkretniejsze informacje tekstowo-graficzne znaleźć można, jak zwykle zresztą, w naszej Encyklopedii Gier.