Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2004

Konkurencja dla N-Gage ze strony Ericssona?

Elrond, 17 lipca 2004, 19:04

Urządzenie łączące w sobie telefon i konsolę do grania, znane pod nazwą N-Gage, obecne jest na rynku już od pewnego czasu. Do tej pory jednak nie miało poważnego konkurenta w swoim segmencie. Wydaje się jednak, że ta sytuacja może ulec zmianie, bowiem do boju o klientów wkracza nowy gracz, firma Ericsson.

Advent Rising niestety nie w tym roku

Elrond, 17 lipca 2004, 16:52

Jestem wielkim fanem twórczości Orsona Scotta Carda, dlatego też informacja o tworzeniu trylogii gier, do której scenariusz napisał właśnie ten pan, sprawiła, iż baczniej zacząłem przyglądać się poczynaniom firmy GlyphX Games, która tworzy pierwszą grę z tej serii, Advent Rising. Niestety, firma Majesco będąca wydawcą tego tytułu, poinformowała, iż termin wydania Advent Rising został przesunięty na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Sacred - patch 1.7 beta dostępny

Speed, 17 lipca 2004, 16:22

Firma Ascaron Software dziś na łamach oficjalnego serwisu internetowego gry Sacred, opublikowała długo oczekiwaną łatę 1.7 dla tego tytułu. Z pewnością dla licznych fanów, z utęsknieniem wyczekujących tejże nakładki, jest to dobra informacja, jednakże jest też i ta druga strona medalu. Otóż wersja nowej łatki to „beta”, co oznacza mniej więcej tyle, że w grze nadal znaleźć się mogą – acz nie muszą – mniej bądź bardziej drobne błędy, które oczywiście zostaną wyeliminowane w następnej, pełnej wersji 1.7.

"Wujku, co to za gra?", czyli start oficjalnej strony DOOM 3

Speed, 17 lipca 2004, 15:47

Atmosfera wokół długo oczekiwanego produktu firmy id Software, Doom 3 (proces developingu trwał pełne cztery lata!) w ostatnim czasie coraz bardziej się zaostrza. Gra w końcu osiągnęła upragniony przez graczy status „gold”, została wysłana do tłoczni, gdzie jest aktualnie wielokrotnie powielana, pojawiła się nawet pierwsza recenzja (ocena 94 na 100%) – słowem: jest więcej niż ciekawie. Ludzie odpowiedzialni za całą tą otoczkę wiedzą doskonale co robić, by o ich grze nigdy nie było cicho – dzisiaj poinformowali o starcie oficjalnej strony internetowej.

Tribes: Vengeance - demo już niedługo

Elrond, 17 lipca 2004, 12:42

Dla wszystkich miłośników FPSowych zmagań, czekających z niecierpliwością na pojawienie się nadchodzącej wielkimi krokami, gry Tribes: Vengeance mam doskonałą wiadomość. Otóż w wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer, producent wspomnianego tytułu, Chris Mahnken, stwierdził, iż gracze mogą spodziewać się dema Tribes: Vengeance.

X2 The Threat z nową łatką

Speed, 17 lipca 2004, 12:24

Twórcy gry X2 The Threat, będącej kontynuacją przebojowego symulatora kosmicznego X-Beyond the Frontier, stworzonego przez niemiecką firmę Egosoft, wypuścili dziś na światło dzienne nową łatkę dla swojego programu. Trzy wydania nowej szczepionki – amerykańska, niemiecka oraz australijska – aktualizują program do wersji 1.4.