Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2004

Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień trzeci)
Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień trzeci)

Kull, 7 lipca 2004, 21:37

Witam w trzecim „dniu żołnierskim”, czyli specjalnym cyklu newsów poświęconych informacjom o grze Soldiers: Ludzie Honoru. Oczywiście także i dziś kolejne emocje związane z konkursem filmowym. Przypomnijmy, iż konkurs polega na tym, iż wraz z publikacją informacji na temat powyższej gry, w każdym z newsów pojawia się kadr z filmu o tematyce wojennej. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, z jakiego filmu ów kadr pochodzi. Pierwsza osoba, której się uda odgadnąć tytuł będzie jednocześnie zwycięzcą. Każdy z uczestników może udzielić tylko jednej odpowiedzi, sam zaś konkurs trwa codziennie (przez 7 dni), a każdego dnia można wygrać egzemplarz gry Soldiers: Ludzie Honoru. Życzymy dobrej zabawy! Po opadnięciu emocji związanych z konkursem zapraszam do lektury tekstu, w którym dziś skupimy się na pojazdach występujących w grze.

Poradnik: Harry Potter i Więzień Azkabanu

Redakcja GRYOnline.pl, 7 lipca 2004, 19:31

Poradnik do gry Harry Potter i więzień Azkabanu, dzięki któremu bez kłopotów uda Wam się przebrnąć przez trzeci rok nauki w Hogwarcie a także odkryć co nieco z sekretów tej szkoły magii.

Spider Man 2: The Game – ponad 2 miliony kopii

Speed, 7 lipca 2004, 19:06

Druga część gry opowiadająca o perypetiach Człowieka Pająka, nawiązująca do fabuły filmu pod tym samym tytułem – Spider Man 2: The Game na terenie Stanów Zjednoczonych sprzeda się w ilości dwóch milionów sztuk! – ochoczo zapowiedzieli dzisiaj przedstawiciele firmy Activision, zajmującej się wydaniem rzeczonej pozycji właśnie w USA. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż wynik ten może zostać osiągnięty.

Euro Rally Champion -
Euro Rally Champion - "rajdówka" od Oxygen Interactive

ComCo, 7 lipca 2004, 16:10

Zapowiedziany dzisiaj Vietnam: The Tet Offensive to nie jedyna propozycja korporacji Oxygen Interactive na wrzesień bieżącego roku. W tym samym okresie (a konkretnie: 10 września), na sklepowe półki powinna trafić bowiem gra samochodowa o nazwie Euro Rally Champion, dedykowana komputerom typu PC oraz konsolom Sony PlayStation 2.

Pudełko Winning Eleven 8
Pudełko Winning Eleven 8

Speed, 7 lipca 2004, 16:06

Zbliżająca się premiera (jesień br.) Winning Eleven 8, gry na naszym kontynencie znanej jako Pro Evolution Soccer 4, daje się odczuć coraz bardziej. Producenci, panowie z tokijskiego studia Konami, z każdym dniem zdradzają kolejne szczegóły, nowe elementy, na które niejeden gracz zaciera ręce, a nawet bym powiedział – dostaje obfitego ślinotoku. Dziś światu pokazane zostało zdjęcie pudełka japońskiej wersji, czyli WE8 – dzieło to na kolana raczej nikogo nie rzuca, jakkolwiek sympatyczna twarz znanego, byłego piłkarza Zico może się podobać.

Program CyberCafe – Valve w kawiarenkach internetowych

Speed, 7 lipca 2004, 14:36

Gabe Newell i jego ferajna z Valve nigdy nie pozostają w cieniu. Fakt ten potwierdza choćby dzisiejszy, słoneczny dzień - chłopaki po raz kolejny dali znać o sobie, tym razem obwieszczając światu, a konkretniej właścicielom kawiarenek internetowych nowy program kierowany właśnie do nich – CyberCafe. Jeżeli jesteś szefem takiej kawiarni i chcesz zapewnić swoim klientom dobrą, legalną rozgrywkę za niewielką opłatą – koniecznie powinieneś przeczytać dalszą część tej wiadomości!

Driv3r na szczycie

Elrond, 7 lipca 2004, 14:24

Ze wszystkich stron słychać narzekania na najnowsze dzieło Atari, Driv3r. A to, że poniżej oczekiwań, a to, że recenzje zostały opłacone itp. A tymczasem gra, która już od dwóch tygodni okupuje czołówkę brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się tytułów powoli przymierza się do królowania na kolejnych dwóch największych, europejskich rynkach.

Nintendo nadal mówi "NIE" grom sieciowym

Krystian Smoszna, 7 lipca 2004, 14:20

Nie od dziś wiadomo, że firma Nintendo nie sprzyja rozrywce online. Dla wielu z Was może wydawać się to dziwne, wszak to właśnie produkcje pozwalające wziąć udział w zabawie wielu graczom naraz, cieszą się niesłabnącą popularnością i w tym należy upatrywać dalszy rozwój gier. Tego typu argumenty nie zdają się jednak trafiać do umysłów włodarzy jednej z największej japońskich firm. Prezes Nintendo, Satoru Iwata, twierdzi wręcz, że klienci nie chcą gier sieciowych, czego dał wyraz podczas przemówienia w Japońskiej Fundacji Ekonomicznej, publikując przy okazji niezbite na to dowody.

Gry w ... kontrolerze

Elrond, 7 lipca 2004, 13:14

Firma JAKKS Pacific KidzBiz poinformowała, iż już w sierpniu tego roku, jej oferta TV Games zostanie wzbogacona o gry licencjonowane przez studio Disneya. Idea TV Games opiera się na dostarczaniu niedrogich, wysokiej jakość gier komputerowych umieszczonych bezpośrednio w ... dżojstiku. Wszystko czego potrzeba do rozgrywki to wspomniany kontroler i telewizor, do którego go podłączymy.

Nowy Spellforce pod choinkę

Speed, 7 lipca 2004, 11:44

Polscy gracze cieszą się ciągle z niedawnej premiery gry SpellForce: Zakon Świtu, mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymali już do rąk pierwszy dodatek – „Breath Of Winter” – i wszystko wskazuje na to, że nie jest to jeszcze ostatnie słowo programistów ze studia Phenomic! Panowie z BigBen, wydawcy na terenie Wielkiej Brytanii, zdradzili, iż developerzy pracują właśnie nad kolejną częścią SpellForce!

Windows XP SP2 złamany jeszcze przed premierą?!

Kull, 7 lipca 2004, 11:09

Dystrybucja Service Pack 2 dla systemu operacyjnego Windows XP została przewidziana na tegoroczny sierpień, w Internecie jednak można zaleźć już informacje o złamaniu zabezpieczeń najnowszego pakietu. Teoretycznie bowiem, aktualizację SP2 będą mogli przeprowadzać tylko posiadacze legalnej kopii „okienek”, jednak jak głosi serwis theinquirer.net, praktycznie o nielegalnych użytkowników systemu zadbali już hakerzy, którzy opublikowali generator numerów seryjnych dla SP2.

Kopanie leżącego - BattleBorne domaga się wypłaty zaległych pieniędzy od Acclaim

Krystian Smoszna, 7 lipca 2004, 10:21

Lipiec to fatalny miesiąc dla wszystkich zainteresowanych losem firmy Acclaim. Najpierw informowaliśmy o jej ogromnych problemach finansowych, później o utracie licencji na produkty sygnowane logiem Turok i Major League Baseball a teraz przyszedł czas na kolejną nieciekawą wiadomość. Tym razem gwóźdź do trumny Acclaim postanowiło wbić studio BattleBorne Entertainment, które nie może doczekać się pieniędzy na grę Combat Elite: WWII Paratroopers. Sprawa znajdzie finał w nowojorskim sądzie.

Wietnam w roku 1968, czyli kolejny FPS w produkcji
Wietnam w roku 1968, czyli kolejny FPS w produkcji

ComCo, 7 lipca 2004, 10:15

Wojna w Wietnamie to zdaje się temat-rzeka dla producentów gier komputerowych. W przygotowaniu jest mnóstwo tytułów (aby sprecyzować: strzelanek pierwszoosobowych), których fabuła została umiejscowiona w realiach rzeczonego konfliktu, zaś duet wydawniczy Atomic Planet Entertainment - Oxygen Interactive postanowił także dla siebie zagarnąć część tortu i zaatakuje rynek elektroniczno-rozrywkowy pełną wersją Vietnam: The Tet Offensive.

Dungeon Siege II i Far Cry Instincts dopiero w 2005 roku

Krystian Smoszna, 7 lipca 2004, 08:40

Jak się okazało, Silent Hunter III to nie jedyna gra, której premiera została odwleczona w czasie (o tym fakcie informowaliśmy wczoraj). W dniu dzisiejszym do listy „opóźnionych” tytułów dołączyły dwa kolejne: Dungeon Siege II z Gas Powered Games oraz gorączkowo wyczekiwany przez konsolowców Far Cry Instincts UbiSoftu.

Chains of Promathia - szczegóły nt. dodatku do Final Fantasy XI

ComCo, 7 lipca 2004, 08:09

Korporacja wydawnicza Square Enix poinformowała, iż niezależnie od wczoraj zapowiadanego zestawu Ubi Softu, do europejskich sklepów trafi również pierwszy dodatek do Final Fantasy XI. Podtytułu "Chains of Promathia" przyjdzie nam wypatrywać na pudełkach gier od 21 września bieżącego roku. Jest to ukłon w stronę tych wszystkich osób, które zdecydowały się na sprowadzenie oryginalnej produkcji ze Stanów Zjednoczonych lub Japonii.

Chris Metzen z Blizzard Entertainment zadebiutuje w komiksie
Chris Metzen z Blizzard Entertainment zadebiutuje w komiksie

Krystian Smoszna, 7 lipca 2004, 08:04

Chris Metzen, jeden z najlepiej rozpoznawalnych artystów w Blizzard Entertainment, już 14 lipca zadebiutuje w komiksie. Wymyślona przez niego historia pod tytułem „Soldier: 76”, trafiła do szesnastego numeru zeszytu Digital Webbing Presents.