Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 lipca 2004, 19:31

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Harry Potter i Więzień Azkabanu

Poradnik do gry Harry Potter i więzień Azkabanu, dzięki któremu bez kłopotów uda Wam się przebrnąć przez trzeci rok nauki w Hogwarcie a także odkryć co nieco z sekretów tej szkoły magii.

„Witam w poradniku do gry Harry Potter i Więzień Azkabanu. Dzięki niemu uda Wam się przebrnąć przez trzeci rok nauki w Hogwarcie a także odkryć co nieco z sekretów tej szkoły magii. Mimo iż gra oparta jest o fabułę filmu o tym samym tytule, nie jest to „żywe” przeniesienie obrazu filmowego na komputer, tak więc nie martwcie się jeśli coś nie będzie się zgadzać pomiędzy tymi wersjami. Na początku poradnika znajdziecie opis menu gry oraz czarów dostępnych naszym bohaterom, przeciwników, z którymi będą toczyć walki oraz przedmiotów wartych odnotowania.” - „Elrond”

Harry Potter i Więzień Azkabanu - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Harry Potter i Więzień Azkabanu w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Harry Potter i Więzień Azkabanu

Harry Potter i Więzień Azkabanu