Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2004

Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień szósty)
Żołnierski tydzień - Soldiers: Ludzie Honoru (dzień szósty)

Kull, 10 lipca 2004, 20:45

Witam w szóstym już „dniu żołnierskim”, czyli kolejnym odcinku specjalnego cyklu newsów poświęconych informacjom o grze Soldiers: Ludzie Honoru. Niestety, to już przedostatnie nasze spotkanie, jednak i tym raz czekają nas emocje związane z konkursem filmowym. Przypomnijmy, iż konkurs polega na tym, iż wraz z publikacją informacji na temat powyższej gry, w każdym z newsów pojawia się kadr z filmu o tematyce wojennej. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, z jakiego filmu ów kadr pochodzi. Pierwsza osoba, której się uda odgadnąć tytuł będzie jednocześnie zwycięzcą. Każdy z uczestników może udzielić tylko jednej odpowiedzi, sam zaś konkurs trwa codziennie (przez 7 dni), a każdego dnia można wygrać egzemplarz gry Soldiers: Ludzie Honoru. Życzymy dobrej zabawy! Dziś prócz konkursu, jak zwykle co nieco informacji o grze. tym razem przyjrzymy się fizyce w świecie Soldiers.

Sacred - patch 1.7 jeszcze nie teraz

Elrond, 10 lipca 2004, 14:11

Nie wiem, dlaczego tak wyszło, ale dzisiaj mam same niezbyt dobre informacje. Otóż niedawno zapowiadany patch do gry Sacred, oznaczony numerem 1.7 ukaże się w terminie późniejszym. Międzynarodowa wersja tej łaty miała ukazać się już wczoraj, ale po zebraniu informacji na jej temat od społeczności graczy, grupa zajmująca się patchem z ramienia firmy Ascaron postanowiła odłożyć jego wydanie w czasie.

Ogłoszono nominacje konkursu Develop Industry Excellence Awards 2004

Krystian Smoszna, 10 lipca 2004, 12:16

31 sierpnia londyńskim hotelu Rogal Garden odbędzie się doroczna gala najlepszych developerów Starego Kontynentu, znana pod nazwą Develop Industry Excellence Awards. Cykliczna impreza, w której kapituła konkursu ogłasza najbardziej uznanych producentów gier, będzie miała w tym roku także polski akcent. Jednym z nominowanych jest bowiem warszawskie studio, People Can Fly (i to w dwóch kategoriach).

Resident Evil 4 - premiera przesunięta

Elrond, 10 lipca 2004, 10:11

Wszyscy fani horrorów, a szczególnie tych sygnowanych logo Resident Evil, z niecierpliwością oczekiwali wakacyjnych miesięcy letnich, kiedy to zgodnie z zapowiedziami miała ukazać się czwarta odsłona tej serii. Niestety, wszystko wskazuje na to, iż będą jeszcze musieli poczekać, i to prawdopodobnie aż do przyszłego roku.

Pierwsze szczegóły odnośnie The Sims 2 w edycji DVD

Krystian Smoszna, 10 lipca 2004, 09:58

Sukces, z jakim spotkała się pierwsza odsłona The Sims, już dawno przerósł najśmielsze oczekiwania jej twórców. Po przeszło czterech latach od premiery, produkt firmy Maxis nadal jest w czołówce najlepiej sprzedających się programów na PC. Oczywiście, wzrastająca popularność programu niejako „wymusiła” na autorach dopisanie kolejnych rozdziałów w kontrolowaniu wirtualnych podopiecznych. Posypały się dodatki a także rozmaite edycje specjalne gry. Dzisiaj, kiedy cały świat czeka na oficjalną kontynuację The Sims, zarówno Maxis, jak i Electronic Arts nie zamierzają czekać z bonusami, tylko rzucić je na rynek od razu, wraz z podstawową wersją gry.

"Dziwny" świat Oddworld w przyszłym roku

Elrond, 10 lipca 2004, 09:26

Firma Electronic Arts, która niedawno podpisała umowę wydawniczą z Oddworld Inhabitants dotyczącą najnowszego dzieła z serii Oddworld, Stranger, poinformowała, iż wspomniany tytuł ukaże się na półkach sklepowych wiosną przyszłego roku. Oczywiście jest to bardzo dobra wiadomość, niestety tylko i wyłącznie dla posiadaczy PS2 i Xbox, bo jak na razie tylko dla tych platform przygotowano przygody rozgrywające się w Stranger.

Nowy trailer filmu Aliens vs. Predator
Nowy trailer filmu Aliens vs. Predator

Krystian Smoszna, 10 lipca 2004, 08:39

Gdy ludzie odkrywają na Antarktydzie ruiny piramidy nieznanego pochodzenia, niemal natychmiast zostaje podjęta decyzja o wysłaniu ekipy naukowej, która zbadałaby niezwykłą pod każdym względem budowlę. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że skuta lodem świątynia jest całkowicie opanowana przez Obcych, a wkrótce w jej pobliżu ląduje kilkoro przedstawicieli rasy Predatorów, chcących urządzić polowanie na xenomorphów. Uwięzieni w środku piramidy członkowie ekipy, rozpoczynają pełny napięcia wyścig z czasem, który pozwoli im przetrwać niesamowitą batalię dwóch, najgroźniejszych w historii kina postaci.