Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight (PC)

Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight PC

Wydanie specjalne najsłynniejszego cywilnego symulatora lotu pochodzącego ze stajni Microsoftu, którym gigant z Redmond postanowił uczcić setną rocznicę pierwszego sterowanego lotu samolotem.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight (PC)

data premiery gry w wersji PC:

28lipca2003

2października2003

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight to wydanie specjalne najsłynniejszego cywilnego symulatora lotu pochodzącego ze stajni Microsoftu, którym gigant z Redmond postanowił uczcić setną rocznicę pierwszego sterowanego lotu samolotem.

Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight pozwala wszystkim entuzjastom awiacji zasiąść za sterami wielu historycznych maszyn takich jak Charles Lindbergh's Ryan NYP Spirit of St. Louis, the Douglas DC-3 a nawet pierwszego samolotu Flyer I, którym bracia Wright zapoczątkowali podbój przestworzy.

Dostępny w grze interaktywny przewodnik umożliwia zapoznanie się z ciekawymi wydarzeniami z historii lotnictwa, pozwala poznać losy i dokonania słynnych pilotów a także dokładne dane wielu maszyn.

Dynamiczny system pogodowy, autogenerowana sceneria, wysokiej jakości efekty wizualne, interaktywne kokpity 3D, ulepszone funkcje kontroli lotów oraz piętnaście współczesnych maszyn (Boening 777, Beachcraft Baron, helikopter Robinson R22, itd.) – to tylko kilka z nowych lub ulepszonych elementów, które znalazły się w Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 4 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 2211 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 225 PLN

Gry podobne do Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Klasyfikacja PEGI Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium III 550 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB
  • 1.8 GB HDD
Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight - recenzja gry
Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight - recenzja gry

Recenzja 29 lipca 2003, 14:47

Samoloty historyczne opisano w odrębnej sekcji menu, nazwanej oczywiście Century of Flight. Są tam nie tylko ich opisy czy autentyczne zdjęcia, ale także przykłady gotowych lotów, odzwierciedlających to, co wydarzyło się w przeszłości! I tak, możemy wsiąść w samolot braci Wright, przenieść się w 1903 rok, spróbować poderwać go z ziemi, początkując tym samym osobiście erę lotnictwa. Wybierając Ryan NYP Spirit of St. Louis, możemy wcielić się w Charlesa Lindbergha i spróbować samodzielnie przemierzyć ocean w drodze z Nowego Jorku do Paryża, lub usiąść za sterami słynnej Dakoty DC-3 i pokonać jedną ze słynnych tras pasażerskich tym samolotem, nad Górami Skalistymi. Mimo że takich historycznych lotów nie przygotowano wiele (od jednego do trzech dla danego typu samolotu), jest to znakomity pomysł i warto zacząć chronologicznie, by obserwować jednocześnie jak to wszystko ewoluowało.