Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Deluxe Edition (PC)
OkładkaThe Sims: Deluxe Edition (PC)

The Sims: Deluxe Edition PC

Deluxe Edition zawiera oryginalną grę The Sims, wraz z pierwszym dodatkiem Światowe Życie. Do tego dodano specjalny edytor postaci i zupełnie nowe, niespotykane nigdzie indziej elementy wyposażenia domu.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | pakiet | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Deluxe Edition Premiera PC

16września2002

pudełko PL

1października2002

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims: Deluxe Edition

The Sims

Singles: Flirt Up Your Life

The Partners

Specjalna edycja popularnej symulacji życia, która ma całkowicie zastąpić podstawową wersję gry The Sims. Deluxe Edition zawiera oryginalną grę The Sims, wraz z pierwszym dodatkiem Światowe Życie. Do tego dodano specjalny edytor postaci i zupełnie nowe, niespotykane nigdzie indziej elementy wyposażenia domu. Do wykorzystania mamy nowe faktury ścian i podłóg, dwa nowe zestawienia dekoracyjne w stylu Rzymskim i Science Fiction. Dołączony edytor, za pomocą łatwych w użyciu narzędzi, umożliwia tworzenie własnych obiektów, skórek, artów czy logotypów, które później bez problemu można wrzucić do gry.

The Sims to pierwsza symulacja życia firmy Maxis, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w tym gatunku. Stworzony w grze wirtualny świat drobiazgowo zbliża się do naszej rzeczywistości, odtwarzając codzienne życie oraz radości i kłopoty z nim związane. W grze można stworzyć całe rodziny Simów, prowadzić ich przez różne kariery zawodowe, zdobywać przyjaciół i miłości. Otwarty sposób rozgrywki daje graczowi wolność wyznaczania sobie własnych celów i kształtowania przyszłości Simów.

The Sims: Światowe Życie to pierwszy dodatek do tej gry. Dostajemy pięć dodatkowych ścieżek kariery naszych Simów, takich jak muzyk, dziennikarz, haker komputerowy czy specjalista od zjawisk paranormalnych. Oprócz tego 125 nowych przedmiotów, 50 miejsc pracy i zupełnie nowe postacie, takie jak ponury kosiarz czy dżinn. Zyskujemy także większe możliwości kontrolowania życia Simów dzięki nowym cechom i umiejętnościom naszych podopiecznych.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 1003 głosów czytelników.

The Sims: Deluxe Edition cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims: Deluxe Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims: Deluxe Edition Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D