Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Deluxe Edition (PC)

The Sims: Deluxe Edition PC

Deluxe Edition zawiera oryginalną grę The Sims, wraz z pierwszym dodatkiem Światowe Życie. Do tego dodano specjalny edytor postaci i zupełnie nowe, niespotykane nigdzie indziej elementy wyposażenia domu.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | pakiet | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: Deluxe Edition (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16września2002

1października2002

pudełko PL

Specjalna edycja popularnej symulacji życia, która ma całkowicie zastąpić podstawową wersję gry The Sims. Deluxe Edition zawiera oryginalną grę The Sims, wraz z pierwszym dodatkiem Światowe Życie. Do tego dodano specjalny edytor postaci i zupełnie nowe, niespotykane nigdzie indziej elementy wyposażenia domu. Do wykorzystania mamy nowe faktury ścian i podłóg, dwa nowe zestawienia dekoracyjne w stylu Rzymskim i Science Fiction. Dołączony edytor, za pomocą łatwych w użyciu narzędzi, umożliwia tworzenie własnych obiektów, skórek, artów czy logotypów, które później bez problemu można wrzucić do gry.

The Sims to pierwsza symulacja życia firmy Maxis, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w tym gatunku. Stworzony w grze wirtualny świat drobiazgowo zbliża się do naszej rzeczywistości, odtwarzając codzienne życie oraz radości i kłopoty z nim związane. W grze można stworzyć całe rodziny Simów, prowadzić ich przez różne kariery zawodowe, zdobywać przyjaciół i miłości. Otwarty sposób rozgrywki daje graczowi wolność wyznaczania sobie własnych celów i kształtowania przyszłości Simów.

The Sims: Światowe Życie to pierwszy dodatek do tej gry. Dostajemy pięć dodatkowych ścieżek kariery naszych Simów, takich jak muzyk, dziennikarz, haker komputerowy czy specjalista od zjawisk paranormalnych. Oprócz tego 125 nowych przedmiotów, 50 miejsc pracy i zupełnie nowe postacie, takie jak ponury kosiarz czy dżinn. Zyskujemy także większe możliwości kontrolowania życia Simów dzięki nowym cechom i umiejętnościom naszych podopiecznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 1000 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 129,90 PLN

Gry podobne do The Sims: Deluxe Edition

Klasyfikacja PEGI The Sims: Deluxe Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Deluxe Edition

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Seria The Sims w niższej cenie

wiadomość9 lutego 2004

W sieci sklepów EMPiKw całej Polsce można już kupić kilka pozycji z serii Sims po nowych niższych cenach. Dotychczas każdy z 3 dodatków (Wakacje, Balanga, Randka) był sprzedawany w cenie 79,90 PLN – aktualna niższa cena to 59,90 PLN.

Simsy dostaną kolejny zestaw

wiadomość27 sierpnia 2003

Korporacja wydawnicza Electronic Arts przygotowuje kolejną niespodziankę dla wielbicieli popularnej serii The Sims. Nie będzie to jednak następny dodatek (zgodnie z zapowiedziami, Makin' Magic będzie ostatnim rozszerzeniem pierwszej części gry), ale specjalny zestaw, pt. The Sims Double Deluxe.

Nowy Dodatek do serii The Sims, czyli integracja dwóch światów: Harrego Pottera i The Sims
Nowy Dodatek do serii The Sims, czyli integracja dwóch światów: Harrego Pottera i The Sims

wiadomość9 lipca 2003

Na początku czerwca przy okazji opublikowania raportu „Bank of America Securities Software Market Outlook 2003” wyszło na jaw, iż korporacja Electronic Arts w październiku tego roku wyda siódmy i zarazem ostatni przed premierą The Sims 2 dodatek do pierwszej częsci The Sims. Dziś EA oficjalne potwierdza tą informację i ujawnia szczegóły na temat owego rozszerzenia. Tytuł roboczy rzeczonej produkcji brzmi The Sims Makin Magic, a wprowadza ona do świata simów... magię!!!.

Marcowe bestsellery w Stanach Zjednoczonych

wiadomość27 kwietnia 2003

Analitycy, pracujący dla organizacji NPD Group, opublikowali właśnie listę dwudziestu najchętniej kupowanych gier PeCetowych w okresie od 1 do 31 marca 2003 roku. Zebrane dane dotyczą wyłącznie rynku północnoamerykańskiego.