Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Evil Genius - poradnik do gry

Evil Genius - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Evil Genius - poradnik do gry

Witam w poradniku do nowatorskiej gry ostatnich miesięcy, jaką jest Evil Genius - Evil Genius - poradnik do gry

Witam w poradniku do nowatorskiej gry ostatnich miesięcy, jaką jest Evil Genius. Z pomocą tego poradnika bez żadnych przeszkód wybudujesz niezwyciężone imperium zła, a także uchronisz się przed organizacjami reprezentującymi prawo i sprawiedliwość, by przygotować ogólnoświatową zagładę. Poradnik podzielony został na trzy główne część - część teoretyczną, opis sposobu przejścia gry (walkthrough) oraz spis wszystkich misji wraz z odpowiednimi mapami.

W części teoretycznej zostały opisane podstawy sterowania na wyspie i na świecie, a także sposób rozpoczęcia gry. Dalej następuje dokładny opis wszystkich postaci występujących w grze - zwykłych podwładnych, najemników oraz przeciwników (turystów, agentów i super-agentów). Później może przydać się stos rad dotyczących budowy bazy i jej ochrony, a także dokładny opis pomieszczeń, obiektów jakie można w nich umieścić i pułapek. Kiedy rozpoczniesz badania naukowe, niewątpliwie przyda się odpowiedni dział z wszelkimi możliwościami i kombinacjami, które prowadzą do odkrycia nowych rzeczy.

Jeśli lubisz grać z poradnikiem, albo po prostu utknąłeś w jakimś punkcie, to polecam zajrzeć do opisu konkretnego rozdziału. Jeśli chcesz sprawdzić, czy wykonałeś wszystkie misje w danym regionie, lub znaleźć konkretną misję, to zapraszam do ostatniej części, które misje opisują.

Obrazki nie mają żadnych oznaczeń wymagających objaśnienia. W tekście natomiast czcionką grubą zaznaczam angielskie nazwy (misji, podwładnych, pomieszczeń, obiektów), grubą i pochyłą imiona super-agentów, brązową cele misji, niebieską imiona najemników, zieloną nazwy łupów jakie można zdobyć, a pomarańczową - nazwy regionów. I to by było wszystko. Życzę przyjemnej lektury.

Informacje o Evil Genius - poradnik do gry

Autor : Piotr Ziuziek Deja

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 90, ilustracje: 121 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Evil Genius - poradnik do gry