Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Evil Genius - poradnik do gry

Evil Genius - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Evil Genius: Rozpoczęcie gry - porady na start poradnik Evil Genius

Rozpoczęcie gry składa się dwóch czynności - wyboru poziomu trudności (trzy możliwości) oraz geniusza zła, którym będziemy kierować. Ma to wpływ na dalszą rozgrywkę, choć i tak więcej zależy od strategii, a ta jest taka sama w każdym przypadku. Każdy geniusz ma też innego osobistego podwładnego, opisy geniuszy znajdują się dalej w tym rozdziale. Co do poziomów trudności, to pamiętaj, że ceny pomieszczeń wynoszą tyle samo, na "łatwym", "normalnym" i "trudnym". Na każdym poziomie trudności dostajesz też taką samą ilość kasy - 250,000 dolarów. Każdy z geniuszy dostaje na początku innego najemnika - po szerszy opis najemników i ich umiejętności zapraszam do rozdziału "Najemnicy".

Poziom Trudności

Łatwy: ceny wszystkiego prócz pomieszczeń są tańsze o 20%, mało turystów odwiedza wyspę, agenci i super-agenci są słabsi;

Normalny: ceny są wyśrodkowane, więcej turystów odwiedza wyspę, normalna wytrzymałość i siła agentów i super-agentów;

Trudny: ceny skaczą do góry o 20%, mnóstwo turystów odwiedza wyspę, agenci i super-agenci są niezwykle silni i wytrzymali.

Wybór Geniusza Zła i jego podwładnego

Maximilian: Dobry geniusz dla początkujących. Jego umiejętność zmniejsza ilość pieniędzy, jaka potrzebna jest do prowadzenia badań. Jeśli zabije podwładnego na oczach innych, odzyskują oni 5 punktów każdego ze współczynników. Posiada średnie koło wpływu wokół siebie - jeśli zbliży się do podwładnych, będą oni w zwykłych tempie odzyskiwać współczynniki (lojalność i uwagę). Jego najemnikiem jest Jubei .

Alexis: Lojalność podwładnych wobec tej kobiety spada o 20% wolniej. Ma o wiele większe koło wpływu wokół siebie niż Maximilian, lecz lojalność i uwaga podwładnych odzyskuje się 40% wolniej. Jeśli zabije podwładnego na oczach innych, odzyskują oni 10 punktów każdego ze współczynników. Jej najemnik to Eli Barracuda .

Shen Yu: Dzięki jego kontaktom, agenci spędzają o 10% mniej czasu na wyspie. Ma małe koło wpływu, ale szybkość regeneracji lojalności i uwagi podwładnych jest potrójnie większa od tej Maximiliana. Jeśli zabije podwładnego na oczach innych, odzyskują oni 7 punktów każdego ze współczynników. Jego najemnik to Lord Kane .

Po wyborze geniusza zostaniesz przeniesiony na pierwszą wyspę. Jeśli zaś chodzi o najemników, to ich dokładny opis znajduje się w dziale "Najemnicy".