Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Evil Genius - poradnik do gry

Evil Genius - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Evil Genius: Engine Construction, Wyspa 2 Rozdział 8 solucja poradnik Evil Genius

W tym rozdziale zajmiemy się kolejnym super-agentem, a raczej agentką - Kateriną Frostonovą . Zdobędziemy także plany silniku do rakiety i wybudujemy go. Zacznijmy od agentki.

Opcjonalny Cel 6: Aby pokonać Katerinę Frostonovę, musimy znaleźć jakąś jej słabość - wyślij ludzi do jej rodzinnej wioski, aby dowiedzieli się czegoś na temat super-agentki. (To find her weakness we need to delve into her past. We have learnt that Katerina Frostonova used to live in Novosibirsk, and some of her relatives still live here. Send some men posing as researchers to see what they can find out.)

Nie będzie to trudne. Musisz po prostu wysłać ludzi i wykonać misję Siberia - Steal Mr Snuggles. Jest to wielki miś agentki, do którego jest ona bardzo przywiązana. Gdy go zdobędziesz, zostanie on przeniesiony do sali treningowej.

Opcjonalny Cel 7: Zdobyliśmy zabawkę super-agentki, jest to jedyna rzecz do której jest ona przywiązana. Dlatego teraz musimy złapać i torturować Katerinę Frostonovę. Zmuśmy ją do patrzenia, jak jej przyjaciel z dzieciństwa jest rozrywany na strzępy, a wtedy na pewno się jej pozbędziemy. (How interesting! It seems that the only thing Katerina Frostonova has ever cared about is her teddy bear, Mr Snuggles. Her family were quite happy to trade it to us for a few pairs of jeans and some "popular music" records. It's so simple, destroy the bear - destroy the woman. Forcing her to watch as we tear apart her childhood friend should be enough to send her packing.)

Lewy obrazek powyżej przedstawia miejsce, gdzie miś może być ustawiony - Evil Genius: Engine Construction, Wyspa 2 Rozdział 8 solucja - Evil Genius - poradnik do gry

Lewy obrazek powyżej przedstawia miejsce, gdzie miś może być ustawiony. Jest to jednak złe miejsce, bowiem nie ma do niego dojścia z dwóch stron. Dlatego jak najszybciej przestaw misia w takie miejsce, aby z boku i z przodu był do niego dostęp. Potem musisz poczekać (możesz w tym czasie np. wykonać główny cel rozdziału), aż agentka przybędzie na wyspę. Przedstawia ją prawy obrazek. Wyślij najemników by jak najszybciej ją pochwycili, ogłuszyli i wtrącili do więzienia. Potem rozkaż torturować Katerinę i wybierz jako narzędzie misia. Teraz wystarczy obejrzeć spektakl i cieszyć się z pozbycia się trzeciego super-agenta. Czas na główny cel rozdziału.

Cel 1: Ukradnij plany budowy silnika rakietowego i zbuduj własny. (Interrupt a rocket testing session in Casablanca by stealing the engine plans, then construct an engine of our own in the rocket cavern.)

Zanim wykonasz odpowiednią misję upewnij się, że masz wybudowaną prywatną siedzibę (Inner Sanctum), gdyż tam właśnie plany zostaną dostarczone. Jeśli posiadasz to pomieszczenie, to wykonaj misję North Africa - Steal the Rocket Engine Plans.

Powyższy obrazek przedstawia plany umieszczone w prywatnej siedzibie - Evil Genius: Engine Construction, Wyspa 2 Rozdział 8 solucja - Evil Genius - poradnik do gry

Powyższy obrazek przedstawia plany umieszczone w prywatnej siedzibie. Gdy tylko się tam znajdą, spójrz na swój hangar i kliknij prawym przyciskiem w celu wybudowania silnika. Jest on tani, a budowa zajmie króciutką chwilę - po wykonaniu rozdział zostanie ukończony.