Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Eksploracja Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajdziecie wszelkie istotne informacje na temat eksploracji bezustannie zmieniającego się świata tej oryginalnej produkcji.

Planeta Atropos w grze Returnal potrafi bezustannie zaskakiwać oryginalnymi konfiguracjami lokacji, ukształtowaniem terenu, ukrytymi pomieszczeniami, a także unikatowymi przeciwnikami, którzy zamieszkują każdy z 6 dostępnych w grze biomów.

Adaptacyjne światy

Za każdym razem, gdy Selene zginie, świat gry Returnal ulegnie zmianie - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Za każdym razem, gdy Selene zginie, świat gry Returnal ulegnie zmianie. Zmieni się nie tylko mapa, ale także ilość przeciwników i miejsca, w których się pojawią, co wymusza niezwykle szybką adaptację i podejmowanie trafnych decyzji.

Bezustannie zmieniający się świat gry Returnal gwarantuje unikatowość każdej rozgrywki, a także dostarcza nowych przedmiotów i umożliwia skorzystanie z innych obcych technologii, które mogą na stałe ulepszyć lub zmienić umiejętności Selene - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Bezustannie zmieniający się świat gry Returnal gwarantuje unikatowość każdej rozgrywki, a także dostarcza nowych przedmiotów i umożliwia skorzystanie z innych obcych technologii, które mogą na stałe ulepszyć lub zmienić umiejętności Selene.

Szybka podróż

Mapa każdego biomu planety Atropos jest naprawdę rozległa, ale teleportacja z użyciem translokatorów znacznie ułatwia przemieszczanie się pomiędzy już odwiedzonymi lokacjami - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Mapa każdego biomu planety Atropos jest naprawdę rozległa, ale teleportacja z użyciem translokatorów znacznie ułatwia przemieszczanie się pomiędzy już odwiedzonymi lokacjami.

Translokatory w grze Returnal są z początku nieaktywne i trzeba je odblokować, aby móc zacząć teleportować się pomiędzy poszczególnymi punktami. Więcej informacji na temat szybkiej podróży znajdziecie na stronie Szybka podróż - jak odblokować?.

Skróty

Po każdym wyłączeniu gry Returnal lub w momencie śmierci Selene rozpoczyna kolejny cykl i rozbija się w pierwszym Biomie planety Atropos - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Po każdym wyłączeniu gry Returnal lub w momencie śmierci Selene rozpoczyna kolejny cykl i rozbija się w pierwszym Biomie planety Atropos. Ciągłe wędrowanie przez wszystkie dostępne lokacje, aby dostać się do następnych bossów, byłoby strasznie uciążliwe, dlatego w grze znalazły się różne skróty, które pozwolą Wam np. szybciej przenieść się do lokacji z bossem lub przejść natychmiast z 1 do 3 biomu.

Niedostępne miejsca

Nie wszystkie obszary poszczególnych biomów będą dostępne od samego początku, więc nie przejmujcie się, jeśli po rozpoczęciu rozgrywki nie możecie zniszczyć czerwonych pnączy lub wskoczyć na wysokie półki - otrzymacie taką możliwość w późniejszym czasie - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Nie wszystkie obszary poszczególnych biomów będą dostępne od samego początku, więc nie przejmujcie się, jeśli po rozpoczęciu rozgrywki nie możecie zniszczyć czerwonych pnączy lub wskoczyć na wysokie półki - otrzymacie taką możliwość w późniejszym czasie.

Ukryte pomieszczenia

W trakcie eksploracji warto dobrze się rozglądać, aby nie przeoczyć ukrytych lokacji - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

W trakcie eksploracji warto dobrze się rozglądać, aby nie przeoczyć ukrytych lokacji. Podziemne skarbce i krypty oznaczone są charakterystycznym żółtym znacznikiem widocznym na powyższym obrazku - gdy staniecie na tym obszarze, skalna płyta zapadnie się pod ciężarem Selene i bohatera spadnie na niższy poziom lokacji.

W ukrytych pomieszczeniach nie zawsze znajdziecie skarby lub urządzenia. Możecie także trafić do miejsca, którego strzeże znacznie mocniejszy przeciwnik, więc cały czas miejcie się na baczności.

Pułapki

Niektóre obszary planety Atropos są wręcz najeżone różnego rodzaju pułapkami - Returnal: Eksploracja - Returnal - poradnik do gry

Niektóre obszary planety Atropos są wręcz najeżone różnego rodzaju pułapkami. Przykładowo, możecie na swojej drodze natknąć się na przeszkody laserowe lub korytarze ze śmiertelnie groźnym czerwonym podłożem - tych obszarów nie będzie można zwiedzić na początku rozgrywki.