Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajdziecie opis drugiego biomu planety Atropos - Karmazynowe Pustkowia (Crimson Wastes).

Podstawowe informacje

Karmazynowe Pustkowia to drugi biom planety Atropos w grze Returnal - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Karmazynowe Pustkowia to drugi biom planety Atropos w grze Returnal. Ten obszar planety jest nieco bardziej otwarty, ale za to także trudniejszy od np. Zarośniętych Ruin (Overgown Ruins). Na każdym kroku możecie zostać zaatakowani przez latające stworzenia, więc musicie uważnie się rozglądać.

Karmazynowe Pustkowia są wręcz najeżone różnego rodzaju pułapkami laserowymi, których często nie da się po prostu wyminąć - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Karmazynowe Pustkowia są wręcz najeżone różnego rodzaju pułapkami laserowymi, których często nie da się po prostu wyminąć. Zanim podejmiecie próbę przejścia przez sekwencje laserowe, poświęćcie chwilę na zapoznanie się ze schematem ruchów poszczególnych wiązek. Pamiętajcie, że wykonanie zrywu w odpowiednim momencie uchroni Selene przed otrzymaniem obrażeń.

W trakcie eksploracji drugiego biomu planety Atropos nie będziecie mogli od razu dostać się do wszystkich miejsc - zyskacie taką możliwość na późniejszym etapie rozgrywki.

Najgroźniejsi przeciwnicy

Pierwszym groźnym przeciwnikiem, którego możecie napotkać na swojej drodze w trakcie eksploracji Karmazynowych Pustkowi, jest istota przypominająca gigantycznego żółwia - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Pierwszym groźnym przeciwnikiem, którego możecie napotkać na swojej drodze w trakcie eksploracji Karmazynowych Pustkowi, jest istota przypominająca gigantycznego żółwia. Przeciwnik z początku nie jest widoczny, ponieważ z piasku wystaje jedynie jego skorupa, ale można go dostrzec na mini mapie. Stwór jest bardzo wytrzymały, a do tego potrafi wystrzeliwać w kierunku Selene serię szybko lecących pocisków, a także strzelać z ogona podwójną wiązką lasera.

Celując w głowę, wyrządzicie przeciwnikowi większe obrażenia, a dodatkowo szybciej doprowadzicie do ogłuszenia (Stagger), dzięki czemu stwór przez kilka sekund nie będzie mógł wykonywać żadnych akcji.

Drugim niezwykle groźnym przeciwnikiem jest Zerwany (Severed), którego możecie spotkać już po przejściu przez bramę u podstawy wielkiej góry - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Drugim niezwykle groźnym przeciwnikiem jest Zerwany (Severed), którego możecie spotkać już po przejściu przez bramę u podstawy wielkiej góry. Od tego momentu Zerwani będą pojawiać się w różnych losowych miejscach i mogą atakować z zaskoczenia.

Szczegółowe porady, jak poradzić sobie w starciu przeciwko Zerwanym (Severed) znajdziecie na stronie Zerwany - jak pokonać?.

Ostatnim groźnym przeciwnikiem zamieszkującym Karmazynowe Pustkowia jest ogromnych rozmiarów latający stwór, który może zaatakować Was zaraz po przejściu do tej lokacji - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Ostatnim groźnym przeciwnikiem zamieszkującym Karmazynowe Pustkowia jest ogromnych rozmiarów latający stwór, który może zaatakować Was zaraz po przejściu do tej lokacji. Przeciwnik jest wytrzymały na obrażenia, a do tego korzysta z wielu umiejętności, które na samym początku mogą sprawić Wam wiele trudności, jednak z czasem nauczycie się ich unikać.

Czuły punkt stwora znajduje się na jego prostokątnej głowie - kilka celnych strzałów powinno szybko ogłuszyć przeciwnika.

Boss

Pod koniec eksploracji Karmazynowych Pustkowi będziecie musieli zmierzyć się z drugim bossem gry Returnal, Iksjonem - Returnal: Karmazynowe Pustkowia/Crimson Wastes - biom - Returnal - poradnik do gry

Pod koniec eksploracji Karmazynowych Pustkowi będziecie musieli zmierzyć się z drugim bossem gry Returnal, Iksjonem. Dokładny opis przebiegu walki z bossem, a także porady, jak go pokonać znajdziecie na stronie Iksjon - boss, jak pokonać?.

Po konfrontacji z bossem zdobędziecie nowy przedmiot Ikaryjski chwytak (Icarian Grapnel), który umożliwi Wam eksploracje wcześniej niedostępnych miejsc. Więcej informacji na temat tego przydatnego urządzenia znajdziecie na stronie Krawędzie, wysokie półki - jak się dostać?.