Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Przedmioty za kratami - jak dotrzeć? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Z tej strony poradnika do gry Returnal dowiecie się, jak otworzyć kamienne kraty, które bronią dostępu do pojemników z przedmiotami.

Planeta Atropos w grze Returnal to bardzo zdradzieckie miejsce, gdzie czeka na Was wiele niebezpieczeństw, ale także sporo ukrytych lokacji, podziemnych krypt z sarkofagami i urządzeniami obcych, a także zamkniętych pomieszczeń z przedmiotami.

W trakcie eksploracji możecie napotkać pojemniki lub przedmioty, które zostały schowane za solidnymi kamiennymi kratami - Returnal: Przedmioty za kratami - jak dotrzeć? - Returnal - poradnik do gry

W trakcie eksploracji możecie napotkać pojemniki lub przedmioty, które zostały schowane za solidnymi kamiennymi kratami. Tej przeszkody nie da się sforsować bronią palną ani bronią białą.

W pobliżu pomieszczenia z kratami zawsze znajduje się charakterystyczny przełącznik z mrugającym żółto-czerwonym światłem, który należy zlokalizować, a następnie w niego strzelić, by uruchomić mechanizm otwierający bramę - Returnal: Przedmioty za kratami - jak dotrzeć? - Returnal - poradnik do gry

W pobliżu pomieszczenia z kratami zawsze znajduje się charakterystyczny przełącznik z mrugającym żółto-czerwonym światłem, który należy zlokalizować, a następnie w niego strzelić, by uruchomić mechanizm otwierający bramę.