Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Ogłuszanie/Stagger - jak unieszkodliwiać wrogów? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Z tej strony poradnika do gry Returnal dowiecie się, jak ogłuszać (Stagger) przeciwników, by zyskać nad nimi przewagę w trakcie walki.

Jak ogłuszyć przeciwnika?

Strzelając w przeciwnika, napełniacie pasek ogłuszenia (Stagger), który znajduje się pod paskiem zdrowia wroga - Returnal: Ogłuszanie/Stagger - jak unieszkodliwiać wrogów? - Returnal - poradnik do gry

Strzelając w przeciwnika, napełniacie pasek ogłuszenia (Stagger), który znajduje się pod paskiem zdrowia wroga. Jeśli zapełni się do 100% i zacznie świecić na czerwono, przeciwnik zostanie na kilka sekund unieruchomiony i nie będzie mógł wykonywać żadnych akcji, co ułatwi wykończenie celu. Każda broń w innym tempie ładuje pasek ogłuszenia, a najskuteczniejsze są strzelby i granatniki.

Obcy zamieszkujący poszczególne biomy planety Atropos posiadają słabe punkty, które oznaczone są czerwonym kwadratem - Returnal: Ogłuszanie/Stagger - jak unieszkodliwiać wrogów? - Returnal - poradnik do gry

Obcy zamieszkujący poszczególne biomy planety Atropos posiadają słabe punkty, które oznaczone są czerwonym kwadratem. Trafianie w te punkty znacznie zwiększa obrażenia i szybciej doprowadza do ogłuszenia wroga.

Ogłuszanie jest szczególnie przydatne w trakcie starć z trudniejszymi przeciwnikami, którzy posiadają znacznie więcej punktów zdrowia od zwykłych wrogów.

Jak wzmocnić siłę ogłuszenia?

Siłę ogłuszenia (Stagger Power) w grze Returnal można zwiększyć dzięki specjalnego Artefaktowi Unfed Pod - Returnal: Ogłuszanie/Stagger - jak unieszkodliwiać wrogów? - Returnal - poradnik do gry

Siłę ogłuszenia (Stagger Power) w grze Returnal można zwiększyć dzięki specjalnego Artefaktowi Unfed Pod. Za każdego Pasożyta przyczepionego do skafandra siła ogłuszenia zostanie zwiększona aż o 20%.