Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Pomarańczowe pole siłowe - jak zniszczyć? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2021

Z tej strony poradnika do gry Returnal dowiecie się, jak zniszczyć pomarańczowe pole siłowe, które może blokować dostęp do pobocznych pomieszczeń lub niektórych przedmiotów i artefaktów.

W trakcie eksploracji wszystkich sześciu biomów planety Atropos możecie natknąć się na pomarańczowe pole siłowe, które broni dostępu do niektórych pomieszczeń lub pojemników. Niestety nie można go zniszczyć standardowym atakiem broni białej.

Z pomocą przyjdzie tutaj Artefakt (Blade Balancer), który umożliwi Selene wykonanie potężniejszego ataku wręcz - Returnal: Pomarańczowe pole siłowe - jak zniszczyć? - Returnal - poradnik do gry

Z pomocą przyjdzie tutaj Artefakt (Blade Balancer), który umożliwi Selene wykonanie potężniejszego ataku wręcz. Przedmiot ten możecie wytworzyć w Fabrykatorze za określoną ilość Obolitu lub znaleźć w losowych miejscach na mapie.

Po zdobyciu wyżej opisanego Artefaktu możecie podejść do pomarańczowej bariery i wykonać zwykły atak wręcz, a Selene natychmiast rozbije przeszkodę - Returnal: Pomarańczowe pole siłowe - jak zniszczyć? - Returnal - poradnik do gry

Po zdobyciu wyżej opisanego Artefaktu możecie podejść do pomarańczowej bariery i wykonać zwykły atak wręcz, a Selene natychmiast rozbije przeszkodę. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że przedmiot znika po śmierci bohaterki, więc trzeba go znaleźć lub wytworzyć w każdym kolejnym cyklu.