Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Tarcze - czy są dostępne? Returnal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajduje się odpowiedź na pytanie czy główna bohaterka może korzystać z tarcz. Jest to istotna kwestia pod kątem ograniczania liczby sytuacji, w których odniesiemy obrażenia po udanym ataku przeciwnika.

Przez większość czasu musimy przechodzić grę nie korzystając z żadnej tarczy - Returnal: Tarcze - czy są dostępne? - Returnal - poradnik do gry

Przez większość czasu musimy przechodzić grę nie korzystając z żadnej tarczy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy całkowicie bezbronni na ataki przeciwników. Zryw (Dash) nie jest w Returnal zwykłym unikiem. Możemy używać zrywu do mijania się z lecącymi pociskami. Musimy aktywować zryw w takim momencie żeby podczas wykonywania go przeniknąć niejako przez pociski. Dobrym pomysłem jest w tym przypadku poleganie na dłuższym uniku od standardowego poprzez przytrzymywanie Kółka (zamiast pojedynczego wciśnięcia przycisku).

Możemy zapewniać sobie tymczasową tarczę (Shield) dzięki odnajdywanym przedmiotom - czy to pochodzącym z lootu, czy wytwarzanym w fabrykatorach - Returnal: Tarcze - czy są dostępne? - Returnal - poradnik do gry

Możemy zapewniać sobie tymczasową tarczę (Shield) dzięki odnajdywanym przedmiotom - czy to pochodzącym z lootu, czy wytwarzanym w fabrykatorach.

Jednym z przykładów tego typu obiektów może być fiolka Shield Vial, która jest przedmiotem zużywalnym. Po tym jak ją wykorzystamy ochroni ona nas przed kolejnym atakiem i pochłonie jego obrażenia. Jest to szczególnie przydatne podczas starć z przeciwnikami odpalającymi pojedyncze silne ataki.

Tymczasową osłonę możemy też zyskać dzięki niektórym pasożytom - Returnal: Tarcze - czy są dostępne? - Returnal - poradnik do gry

Tymczasową osłonę możemy też zyskać dzięki niektórym pasożytom. Pasożyt z przykładu z powyższego obrazka jest w stanie pochłonąć 3 ataki. Niestety w przypadku pasożytów musimy mieć świadomość, że po ich "zużyciu" na Selene zostanie nałożone jakieś osłabienie (Debuff). Ignorujmy pasożyty z silnymi osłabieniami, bo w ostatecznym rozrachunku mogą one nam bardziej zaszkodzić niż pomóc.