Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajdziecie opis pierwszego biomu planety Atropos - Zarośnięte Ruiny (Overgrown Ruins).

Podstawowe informacje

Zarośnięte ruiny to pierwszy biom planety Atropos w grze Returnal - Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Zarośnięte ruiny to pierwszy biom planety Atropos w grze Returnal. To właśnie w tym biomie Selene rozbija swój statek Helios i tutaj będzie rozpoczynać kolejny cykl, jeśli zginie w trakcie eksploracji biomów od 1 do 3.

W Zarośniętych Ruinach po raz pierwszy natraficie na dom Selene, z którym związanych jest 6 krótkich sekwencji, które rzucają nieco światła na fabułę gry Returnal - Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

W Zarośniętych Ruinach po raz pierwszy natraficie na dom Selene, z którym związanych jest 6 krótkich sekwencji, które rzucają nieco światła na fabułę gry Returnal. Więcej informacji na temat domu Selene znajdziecie na stronie Dom - jak dostać się do środka?.

W trakcie eksploracji pierwszego biomu planety Atropos nie będziecie mogli od razu dostać się do wszystkich miejsc - zyskacie taką możliwość na późniejszym etapie rozgrywki.

Najgroźniejsi przeciwnicy

Pierwszym niezwykle groźnym przeciwnikiem, na którego możecie natknąć się w trakcie eksploracji Zarośniętych Ruin (szczególnie w lokacjach za żółtymi drzwiami), jest czteronożna istota z rozłożystym ogonem w kształcie macek - Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Pierwszym niezwykle groźnym przeciwnikiem, na którego możecie natknąć się w trakcie eksploracji Zarośniętych Ruin (szczególnie w lokacjach za żółtymi drzwiami), jest czteronożna istota z rozłożystym ogonem w kształcie macek. Wróg jest niezwykle wytrzymały na obrażenia i może wystrzeliwać w kierunku Selene kule energii, a także szarżować i atakować z wyskoku.

Celując w głowę, wyrządzicie przeciwnikowi większe obrażenia, a dodatkowo szybciej doprowadzicie do ogłuszenia (Stagger), dzięki czemu stwór przez kilka sekund nie będzie mógł wykonywać żadnych akcji.

Drugim groźnym przeciwnikiem zamieszkującym Zarośnięte Ruiny jest drzewiec, który potrafi atakować zarówno z bliska, jak i z dystansu (pociski wyrządzające obrażenia, spowalniająca maź) - Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Drugim groźnym przeciwnikiem zamieszkującym Zarośnięte Ruiny jest drzewiec, który potrafi atakować zarówno z bliska, jak i z dystansu (pociski wyrządzające obrażenia, spowalniająca maź). Co więcej, tego typu stwór może się teleportować - w trakcie przemieszczania się zmienia swoją postać i staje się na krótką chwilę niewrażliwy na wszelkie ataki.

Boss

Pod koniec eksploracji Zarośniętych Ruin będziecie musieli zmierzyć się z pierwszym bossem gry Returnal, Phrike - Returnal: Zarośnięte Ruiny/Overgrown Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Pod koniec eksploracji Zarośniętych Ruin będziecie musieli zmierzyć się z pierwszym bossem gry Returnal, Phrike. Dokładny opis przebiegu walki z bossem, a także porady, jak go pokonać znajdziecie na stronie Phrike - boss, jak pokonać?.