Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Krypta Anatemy/Anathema Vault - jak otworzyć? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Z tej strony poradnika do gry Returnal dowiecie się, jak otworzyć zamkniętą lokację Krypta Anatemy (Anathema Vault).

Krypta Anatemy to zamknięta lokacja, w której zmierzycie się z pierwszym bossem gry Returnal, Phrike. Aby się tam dostać, będziecie musieli prześliznąć się pod czujnym wzrokiem kilku olbrzymów - strzelając w pojedyncze oko stwora sprawicie, że przeciwnik zamknie je na chwilę, dzięki czemu będziecie mogli bezpiecznie przejść aż pod same wrota krypty.

Dokładny opis przebiegu walki z bossem Phrike, a także porady i wskazówki, jak go pokonać znajdziecie na stronie Phrike - boss, jak pokonać?.

Klucz do otwarcia Krypty Anatemy znajdziecie dopiero na późniejszym etapie eksploracji pierwszego biomu planety Atropos, po zdobyciu ostrza i zniszczeniu bariery ochronnej (Xeno-tech barier) blokującej przejście do dalszego obszaru planety - Returnal: Krypta Anatemy/Anathema Vault - jak otworzyć? - Returnal - poradnik do gry

Klucz do otwarcia Krypty Anatemy znajdziecie dopiero na późniejszym etapie eksploracji pierwszego biomu planety Atropos, po zdobyciu ostrza i zniszczeniu bariery ochronnej (Xeno-tech barier) blokującej przejście do dalszego obszaru planety.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie