Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Adrenalina Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2021

Ta strona poradnika do gry Returnal wyjaśnia jakie znaczenie ma adrenalina w kontekście staczania walk z potworami. Wyjaśniamy jak zwiększać adrenalinę i w jakich okolicznościach może dojść do utraty zgromadzonej adrenaliny.

Adrenalina w grze Returnal jest tymczasową premią do statystyk, która przyznawana jest za prowadzenie bezbłędnej gry - Returnal: Adrenalina - Returnal - poradnik do gry

Adrenalina w grze Returnal jest tymczasową premią do statystyk, która przyznawana jest za prowadzenie bezbłędnej gry.

Informacja o aktualnym stanie adrenaliny jest wyświetlana u dołu ekranu. Jej początkowa wartość to 0. Za każdych 3 zabitych przeciwników możemy zwiększyć poziom adrenaliny. Nie możemy w ten sposób ładować adrenaliny bez jakichkolwiek ograniczeń. Maksymalny poziom adrenaliny to 5 i po jego osiągnięciu nie będzie on już dalej zwiększany.

Z awansami na kolejne poziomy adrenaliny wiążą się losowe nagrody - efekty - Returnal: Adrenalina - Returnal - poradnik do gry

Z awansami na kolejne poziomy adrenaliny wiążą się losowe nagrody - efekty. Możemy na przykład zostać nagrodzeni usprawnieniem doładowań (Overload), gromadzeniem większych ilości obolitu czy wzmocnieniem widzenia. Informacja o rodzaju odblokowanego efektu wyświetlana jest razem z informacją o awansie na kolejny poziom adrenaliny.

Dodatkowa nagroda za rozwinięcie po raz pierwszy adrenaliny na najwyższy piąty poziom to odblokowanie trofeum Skok adrenaliny.

Przydatną informacją jest to, że poziom adrenaliny możemy też zwiększać dzięki przedmiotom zużywalnym (Apex Sphere z powyższego obrazka) - Returnal: Adrenalina - Returnal - poradnik do gry

Przydatną informacją jest to, że poziom adrenaliny możemy też zwiększać dzięki przedmiotom zużywalnym (Apex Sphere z powyższego obrazka). Możemy w ten sposób zagwarantować sobie losowe efekty bez konieczności atakowania wrogów.

Otrzymanie jakichkolwiek obrażeń (np - Returnal: Adrenalina - Returnal - poradnik do gry

Otrzymanie jakichkolwiek obrażeń (np. od ataku przeciwnika czy kontaktu z pułapką) doprowadza do zresetowania adrenaliny. Będziemy musieli ją na nowo rozwijać i odblokujemy inne efekty. Jeśli pozyskaliśmy przydatne premie do statystyk, to warto grać nieco ostrożniej po to żeby utrzymać je aktywne możliwie jak najdłużej.