Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2021

Z tej strony poradnika dowiecie się, jak odblokować sekretne zakończenie gry Returnal, które znacznie lepiej wyjaśnia fabułę tej produkcji.

Poza głównym zakończeniem, w grze Returnal można także odblokować drugie, sekretne zakończenie, jednak wymaga to nieco zachodu, ponieważ trzeba dokładnie zbadać wszystkie sześć biomów planety Atropos.

W pierwszej kolejności upewnijcie się, że rozegraliście 5 sekwencji związanych z domem Selene - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

W pierwszej kolejności upewnijcie się, że rozegraliście 5 sekwencji związanych z domem Selene:

  1. Zarośnięte Ruiny (Overgown Ruins): w pierwszym biomie można rozegrać 3 sekwencje;
  2. Ruiny Pogłosu (Echoing Ruins): w czwartym biomie można rozegrać kolejne 2 sekwencje, a 3 będzie zablokowana aż do momentu spełnienia warunku opisanego poniżej.
Po zabiciu Ophiona będziecie mogli obejrzeć główne zakończenie gry Returnal - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

Po zabiciu Ophiona będziecie mogli obejrzeć główne zakończenie gry Returnal. Gdy Selene ponownie obudzi się przed Heliosem, powinniście otrzymać trofeum za ukończenie 2 aktu gry i rozpoczniecie w ten sposób 3 akt rozgrywki.

W 3 akcie gry Returnal będziecie mogli swobodnie eksplorować wszystkie biomy. Z pomocą urządzenia, które znajdziecie na statku Helios, będziecie mogli cofnąć się do 1 biomu Zarośnięte Ruiny lub ponownie przenieść się do biomu 4, Ruiny Pogłosu.

Trofeum może się zbugować, więc jeśli nie otrzymaliście tego osiągnięcia, prawdopodobnie będziecie musieli pokonać ostatniego bossa jeszcze raz.

W każdym z sześciu biomów, w dobrze ukrytym miejscu pojawią się specjalne przedmioty, fragmenty twarzy słońca (Sunface Fragment) - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

W każdym z sześciu biomów, w dobrze ukrytym miejscu pojawią się specjalne przedmioty, fragmenty twarzy słońca (Sunface Fragment). Należy tutaj zaznaczyć fakt, że nie ma 100% szansy na to, że w danym cyklu znajdziecie poszukiwany fragment, dlatego w czasie eksploracji dobrze się rozglądajcie i jeśli nie uda Wam się natrafić na ten przedmiot, zrestartujcie cykl.

W trakcie polowania na fragmenty niezwykle przydatne będą wszystkie gadżety, które można zdobyć w trakcie przechodzenia gry Returnal, a więc Ikaryjski chwytak, Prometejskie izolatory, Delficki wizjer i Obciążenie hadalne - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

W trakcie polowania na fragmenty niezwykle przydatne będą wszystkie gadżety, które można zdobyć w trakcie przechodzenia gry Returnal, a więc Ikaryjski chwytak, Prometejskie izolatory, Delficki wizjer i Obciążenie hadalne. Więcej informacje na temat tych gadżetów znajdziecie na osobnych stronach niniejszego poradnika:

  1. Krawędzie, wysokie półki - jak się dostać?;
  2. Czerwone podłoże - jak po nim chodzić?;
  3. Pływanie - czy jest w grze?.
Po zebraniu wszystkich 6 fragmentów twarzy słońca (możecie to sprawdzić w ekwipunku) udajcie się po raz kolejny do domu Selene w biomie Ruiny Pogłosu i obejrzyjcie ostatnią sekwencję - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

Po zebraniu wszystkich 6 fragmentów twarzy słońca (możecie to sprawdzić w ekwipunku) udajcie się po raz kolejny do domu Selene w biomie Ruiny Pogłosu i obejrzyjcie ostatnią sekwencję. Gdy Selene odzyska przytomność, będzie trzymać w ręku kluczyk do samochodu, który mogliście zobaczyć w pierwszym zakończeniu gry Returnal.

Teraz musicie po raz kolejny przejść przez ostatni biom planety Atropos i pokonać ostatniego bossa gry Returnal - Returnal: Sekretne zakończenie - jak odblokować? - Returnal - poradnik do gry

Teraz musicie po raz kolejny przejść przez ostatni biom planety Atropos i pokonać ostatniego bossa gry Returnal. Po walce z Ophionem wskoczcie w otchłań, podążajcie za światłem w kierunku samochodu i otwórzcie drzwi od strony kierowcy - uruchomicie w ten sposób sekretne zakończenie gry Returnal.