Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Zryw - dlaczego jest wyłączony? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Ta strona poradnika do gry Returnal odpowiada na pytanie dlaczego wyłączony został zryw - unik. Podpowiadamy również jak radzić sobie z problemem braku możliwości aktywacji zrywu po to żeby utrzymać główną bohaterkę przy życiu.

W trakcie eksploracji głównych i opcjonalnych lokacji w Returnal na ekranie może pojawić się komunikat o wyłączeniu zrywu (Dash Disabled) - Returnal: Zryw - dlaczego jest wyłączony? - Returnal - poradnik do gry

W trakcie eksploracji głównych i opcjonalnych lokacji w Returnal na ekranie może pojawić się komunikat o wyłączeniu zrywu (Dash Disabled). Oznacza on, że zablokowana została możliwość korzystania ze zrywów / uników aktywowanych wciskaniem Kółka na padzie.

Otrzymanie komunikatu o zablokowaniu zrywu nie jest wynikiem popełnienia przez nas jakiegoś błędu - Returnal: Zryw - dlaczego jest wyłączony? - Returnal - poradnik do gry

Otrzymanie komunikatu o zablokowaniu zrywu nie jest wynikiem popełnienia przez nas jakiegoś błędu. Niektóre strefy nie pozwalają korzystać ze zrywu i blokada automatycznie załącza się po wkroczeniu do nich. Jest to celowe działanie ze strony autorów gry po to żeby zwiększyć poziom trudności. Blokadę najczęściej możemy spotkać podczas eksploracji opcjonalnych lokacji.

Pomimo zablokowania zrywu nadal możemy przejść przez dane miejsce. Jeśli w tej samej lokacji są jakieś pułapki (np. lasery) to polegajmy na skokach oraz przebieganiu dalej gdy będzie to bezpieczne.

Opisywany stan nie otrzymuje się na szczęście na stałe - Returnal: Zryw - dlaczego jest wyłączony? - Returnal - poradnik do gry

Opisywany stan nie otrzymuje się na szczęście na stałe. Po wyjściu z lokacji z blokadą otrzymamy komunikat o ponownym odblokowaniu korzystania z uników (Dash Re-Enabled).