Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Returnal: Poziom trudności - czy można zmienić? Returnal poradnik, solucja

Z tej strony poradnika dowiecie się, czy w grze Returnal zaimplementowano różne poziomy trudności, aby dostosować rozgrywkę do większego grona użytkowników.

Returnal to gra akcji z widokiem TPP z elementami Roguelike opracowana przez studio Housemarque. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać astronautki Selene, która musi awaryjnie lądować na obcej planecie Atropos i rozpoczyna swoją walkę o przetrwanie.

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że śmierć głównego bohatera w Returnal jest jedną z mechanik rozgrywki - Returnal: Poziom trudności - czy można zmienić? - Returnal - poradnik do gry

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że śmierć głównego bohatera w Returnal jest jedną z mechanik rozgrywki. Za każdym razem, gdy gra zostanie zamknięte lub Selene zginie, otaczające ją środowisko przekształca się, przeciwnicy pojawiają się w innych miejscach i konfiguracjach, co dodatkowo utrudnia rozgrywkę, jednak umożliwia znalezienie zupełnie innych przedmiotów niż w trakcie wcześniejszych cykli.

Poziom trudności gry Returnal stoi na bardzo wysokim poziomie i nie da się go zmienić, jednak po określonej ilości zgonów Selene, przy rozbitym statku Helios pojawia się specjalne urządzenie Cthonos, które za określoną ilość Eteru (Ether) odblokowuje dodatkowe przedmioty lub artefakty, co może ułatw - Returnal: Poziom trudności - czy można zmienić? - Returnal - poradnik do gry

Poziom trudności gry Returnal stoi na bardzo wysokim poziomie i nie da się go zmienić, jednak po określonej ilości zgonów Selene, przy rozbitym statku Helios pojawia się specjalne urządzenie Cthonos, które za określoną ilość Eteru (Ether) odblokowuje dodatkowe przedmioty lub artefakty, co może ułatwić przejście kolejnych etapów gry.

W trakcie rozgrywki można znaleźć także wiele przedmiotów leczniczych lub wzmacniających, a także wiele rodzajów Pasożytów i Artefakty, które pomogą Wam przetrwać w trakcie przechodzenia dalszych biomów planety Atropos - Returnal: Poziom trudności - czy można zmienić? - Returnal - poradnik do gry

W trakcie rozgrywki można znaleźć także wiele przedmiotów leczniczych lub wzmacniających, a także wiele rodzajów Pasożytów i Artefakty, które pomogą Wam przetrwać w trakcie przechodzenia dalszych biomów planety Atropos.