Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Skróty - czy są w grze? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Ta strona poradnika odpowiada na pytanie czy w grze Returnal dostępne są skróty na wzór gier z serii Dark Souls. Podpowiadamy także jak skracać podróż do kolejnych biomów oraz legowisk kolejnych bossów.

Najważniejsze informacje

Podczas przechodzenia gry Returnal możemy odnieść wrażenie, że po śmierci głównej bohaterki i zrestartowaniu cyklu zmuszeni zostaniemy do ponownego przejścia przez wszystkie obszary z początkowych biomów - Returnal: Skróty - czy są w grze? - Returnal - poradnik do gry

Podczas przechodzenia gry Returnal możemy odnieść wrażenie, że po śmierci głównej bohaterki i zrestartowaniu cyklu zmuszeni zostaniemy do ponownego przejścia przez wszystkie obszary z początkowych biomów. Nie jest to na szczęście obowiązkowy krok, gdyż dostępny jest system skrótów. Możemy dzięki nim:

  1. Skracać eksploracę poszczególnych biomów - Gra pozwala przykładowo szybciej dotrzeć do legowiska bossa czy do bramy prowadzącej do kolejnego biomu.
  2. Całkowicie pomijać ponowne odwiedzanie niektórych biomów - Możemy skupić się bardziej na głównych postępach. Przykładowo możliwe jest całkowicie drugiego biomu i przeniesienie się od razu z pierwszego do trzeciego.
Temat skracania sobie przeprawy ma też niestety swoje wady - Selene może początkowo słabo radzić sobie z przeciwnikami z nowego biomu i może to być wynikiem wkroczenia do danego regionu postacią o zbyt niskim poziomie biegłości (doświadczenia) - Returnal: Skróty - czy są w grze? - Returnal - poradnik do gry

Temat skracania sobie przeprawy ma też niestety swoje wady - Selene może początkowo słabo radzić sobie z przeciwnikami z nowego biomu i może to być wynikiem wkroczenia do danego regionu postacią o zbyt niskim poziomie biegłości (doświadczenia).

Gra na szczęście ułatwia sytuację po dokonaniu przeskoku do jednego z kolejnych biomów. Niedaleko miejsca rozpoczęcia eksploracji biomu powinniśmy zawsze odnaleźć kalibrator. Zabranie go pozwoli nam automatycznie awansować o kilka poziomów biegłości. Przykładowo kalibrator z biomu 2 awansuje nas na co najmniej 5 poziom, a ten z biomu 3 na co najmniej 9 poziom.

W początkowych obszarach każdego nowego biomu powinniśmy też odnaleźć co najmniej jeden pojemnik z bronią i będzie to zawsze broń na odpowiednio wyższym poziomie biegłości. Umożliwi to nam sprawniejsze atakowanie przeciwników, niż w przypadku pistoletu z poziomu 0, z którym rozpoczynamy zawsze każdy cykl.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie