Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Sekretne zakończenie (spoiler) Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis i wyjaśnienie sekretnego zakończenia kampanii fabularnej gry Returnal. Zakończenie opisujemy z naszego punktu widzenia, lecz każdy może dojść do własnych wniosków.

Jeśli interesuje Was opis pierwszego zakończenia gry Returnal, zajrzyjcie na stronę Pierwsze zakończenie. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak odblokować sekretne zakończenie w grze Returnal, dokładną instrukcję znajdziecie na stronie Sekretne zakończenie - jak odblokować?.

UWAGA! SPOJLER!

Na tej stronie opisujemy sekretne zakończenie gry Returnal i wyjaśniamy jego znaczenie. Jeśli chcecie poznać alternatywne zakończenie gry na własną rękę, możecie popsuć sobie niespodziankę.

Po obejrzeniu ostatniej, szóstej sekwencji związanej z domem Selene, główna bohaterka znajdzie w swojej ręce kluczyki do samochodu, którym wraz z mamą wpadły do jeziora - Returnal: Sekretne zakończenie (spoiler) - Returnal - poradnik do gry

Po obejrzeniu ostatniej, szóstej sekwencji związanej z domem Selene, główna bohaterka znajdzie w swojej ręce kluczyki do samochodu, którym wraz z mamą wpadły do jeziora. Przypominamy, że Teja (Theia) wjeżdżając na most, zauważyła na drodze astronautę i gwałtownie skręciła, próbując ominąć tajemniczą postać, przez co przebiła się przez barierkę, a prowadzony przez nią samochód wpadł do wody i zatonął.

Po ponownym pokonaniu Ophiona, ostatniego bossa gry Returnal, Selene podchodzi do samochodu i otwiera drzwi od strony kierowcy, co aktywuje kolejne niejasne wizje - Returnal: Sekretne zakończenie (spoiler) - Returnal - poradnik do gry

Po ponownym pokonaniu Ophiona, ostatniego bossa gry Returnal, Selene podchodzi do samochodu i otwiera drzwi od strony kierowcy, co aktywuje kolejne niejasne wizje.

Selene spotyka potworną wersję swojej matki (a może jest to odbicie jej samej - Returnal: Sekretne zakończenie (spoiler) - Returnal - poradnik do gry

Selene spotyka potworną wersję swojej matki (a może jest to odbicie jej samej?). Kobieta z początku siedzi na wózku inwalidzkim, co potwierdza uraz kręgosłupa, którego doznała w trakcie wypadku samochodowego. Gdy Teja gwałtownie wstaje i łapie Selene, ta odpycha ją i mówi, aby zostawiła ją w spokoju.

Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że zniekształcona istota wygląda tak, jakby była w ciąży, co potwierdza informacje zdobyte w trakcie przechodzenia jednej z sekwencji związanych z domem Selene.

Chwilę po tym Selene pojawia się na moście, gdzie doszło do wypadku samochodowego i patrzy na wszystko z perspektywy astronauty - Returnal: Sekretne zakończenie (spoiler) - Returnal - poradnik do gry

Chwilę po tym Selene pojawia się na moście, gdzie doszło do wypadku samochodowego i patrzy na wszystko z perspektywy astronauty. Może to oznaczać, że to właśnie Selene przez cały czas odzwierciedlała astronautę i to właśnie ona spowodowała wypadek samochodowy - możliwe, że celowo.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie