Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom Returnal poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajdziecie opis czwartego biomu planety Atropos - Ruiny Pogłosu (Echoing Ruins).

Podstawowe informacje

Ruiny Pogłosu to czwarty biom planety Atropos w grze Returnal - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Ruiny Pogłosu to czwarty biom planety Atropos w grze Returnal. Po przejściu do tego obszaru Selene będzie rozpoczynać każdy kolejny cykl właśnie w tym miejscu - nie będzie wracać już do Zarośniętych Ruin (Overgown Ruins).

Ruiny pogłosu są bardzo podobne do Zarośniętych Ruin, jednak obszar tego biomu jest bardziej zielony - wszędzie rosną różnego rodzaju rośliny, drzewa i pnącza - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Ruiny pogłosu są bardzo podobne do Zarośniętych Ruin, jednak obszar tego biomu jest bardziej zielony - wszędzie rosną różnego rodzaju rośliny, drzewa i pnącza. To drugi z kolei biom, w którym natkniecie się na dom Selene.

Najgroźniejsi przeciwnicy

Pierwszym nowym i niebezpiecznym przeciwnikiem w Ruinach Pogłosu, jest sporych rozmiarów potwór z dużą ilością odnóży - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Pierwszym nowym i niebezpiecznym przeciwnikiem w Ruinach Pogłosu, jest sporych rozmiarów potwór z dużą ilością odnóży. Przeciwnik posiada spory zapas punktów zdrowia, korzysta z wielu umiejętności obszarowych, a do tego czasem ochrania go tarcza.

Jeśli nie dysponujecie bronią ze strzałem alternatywnym Shieldbreaker, będziecie musieli zbliżyć się do stwora i uderzyć go ostrzem, aby przebić się przez tarczę ochronną.

Drugim niezwykle groźnym przeciwnikiem, na którego możecie natknąć się w trakcie eksploracji Ruin Pogłosu, jest czteronożna istota, którą możecie pamiętać z pierwszego biomu planety Atropos, Zarośniętych Ruin - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Drugim niezwykle groźnym przeciwnikiem, na którego możecie natknąć się w trakcie eksploracji Ruin Pogłosu, jest czteronożna istota, którą możecie pamiętać z pierwszego biomu planety Atropos, Zarośniętych Ruin. Poza standardowym atakiem z wyskoku obcy otrzymuje także dostęp do kilku nowych umiejętności.

Celując w głowę, wyrządzicie przeciwnikowi większe obrażenia, a dodatkowo szybciej doprowadzicie do ogłuszenia (Stagger), dzięki czemu stwór przez kilka sekund nie będzie mógł wykonywać żadnych akcji.

W zamkniętym obszarze tego biomu możecie spotkać mocno zmodyfikowaną i znacznie silniejszą wersję stwora opisywanego powyżej - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

W zamkniętym obszarze tego biomu możecie spotkać mocno zmodyfikowaną i znacznie silniejszą wersję stwora opisywanego powyżej. Przeciwnik ten posiada znacznie więcej zdrowia, jego ataki wyrządzają większe obrażenia, a do tego posiada kilka niebezpiecznych umiejętności, jak np. kula strzelająca fioletowymi wiązkami lasera. Tego przeciwnika zdecydowanie należy trzymać na dystans.

Boss

Pod koniec eksploracji Ruin Pogłosu będziecie musieli zmierzyć się z czwartym bossem gry Returnal, Hyperionem - Returnal: Ruiny Pogłosu/Echoing Ruins - biom - Returnal - poradnik do gry

Pod koniec eksploracji Ruin Pogłosu będziecie musieli zmierzyć się z czwartym bossem gry Returnal, Hyperionem. Dokładny opis przebiegu walki z bossem, a także porady, jak go pokonać znajdziecie na stronie Hyperion - boss, jak pokonać?.