Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Hyperion - boss, jak pokonać? Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajduje się opis przejścia pojedynku z bossem Hyperion z czwartego biomu Ruiny Pogłosu. Podpowiadamy jak przygotować się do starcia z bossem Hyperion, jakimi atakami dysponuje boss i jak ich unikać, a także jaki przebieg mają wszystkie trzy fazy pojedynku.

Lokalizacja bossa

Do pojedynku z Hyperionem dochodzi pod koniec eksploracji czwartego biomu planety Atropos o nazwie Ruiny Pogłosu - Returnal: Hyperion - boss, jak pokonać? - Returnal - poradnik do gry

Do pojedynku z Hyperionem dochodzi pod koniec eksploracji czwartego biomu planety Atropos o nazwie Ruiny Pogłosu. Hyperion to czwarty główny boss i pokonanie go jest wymagane do zdobycia pękniętego klucza i uzyskania dostępu do piątego biomu.

Legowisko bossa znajduje się na szczycie Skarbca Pogłosu (Echoing Vault) i żeby uzyskać do niego dostęp należy najpierw zbadać ruiny po to żeby wejść w posiadanie dwóch kluczy.

Selene musi dotrzeć na sam szczyt gdzie spotka Hyperiona grającego na organach - Returnal: Hyperion - boss, jak pokonać? - Returnal - poradnik do gry

Selene musi dotrzeć na sam szczyt gdzie spotka Hyperiona grającego na organach. Zeskoczenie na arenę jest równoznaczne z rozpoczęciem pojedynku.

Hyperion ma trzy paski zdrowia, przez co pojedynek z tym przeciwnikiem został podzielony na trzy fazy, a w każdej z nich boss korzysta z unikalnych kombinacji ataków.

Przygotowanie przed walką

Przed pojedynkiem z bossem Hyperion warto dobrze się przygotować - Returnal: Hyperion - boss, jak pokonać? - Returnal - poradnik do gry

Przed pojedynkiem z bossem Hyperion warto dobrze się przygotować. Im więcej czasu poświęcimy na przygotowania, tym łatwiej będzie odnieść w pojedynku zwycięstwo.

Do rozegrania pojedynku możemy użyć dowolnej broni do walki na średnim i dużym dystansie. My użyliśmy Miotacza elektroprętów, czyli nowej broni, która po raz pierwszy jest odblokowywana po dotarciu do Ruin Pogłosu.

Ważne jest to żeby Selene miała jak najwięcej punktów zdrowia oraz możliwie jak najdłuższy pasek integralności (energii skafandra). Bardzo wskazane jest też przystąpienie do walki z przedmiotami zużywalnymi, wśród których powinna znaleźć się co najmniej jedna apteczka.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie