Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Returnal - poradnik do gry

Returnal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Returnal: Walka Returnal poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Returnal znajdziecie istotne informacje na temat systemu walki, a także porady, które ułatwią Wam przechodzenie kolejnych etapów tej produkcji.

Walka w grze Returnal jest niezwykle dynamiczna i bardzo widowiskowa. Kluczem do sukcesu w starciu z wieloma typami przeciwników jest sprawne przemieszczanie się po mapie, korzystanie z plecaka rakietowego, lawirowanie pomiędzy pociskami wystrzeliwanymi przez obcych i korzystanie z różnych przedmiotów zużywalnych.

Różne typy przeciwników

Ze względu na bardzo dużą różnorodność przeciwników i ogromną ilość unikalnych ruchów i zdolności, które posiadają, każde starcie w grze Returnal jest dużym wyzwaniem, bez względu na miejsce, w którym rozgrywa się akcja - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

Ze względu na bardzo dużą różnorodność przeciwników i ogromną ilość unikalnych ruchów i zdolności, które posiadają, każde starcie w grze Returnal jest dużym wyzwaniem, bez względu na miejsce, w którym rozgrywa się akcja.

Ogłuszanie wrogów

Strzelając w przeciwnika, napełniacie pasek ogłuszenia (Stagger), który znajduje się pod paskiem zdrowia wroga - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

Strzelając w przeciwnika, napełniacie pasek ogłuszenia (Stagger), który znajduje się pod paskiem zdrowia wroga. Jeśli zapełni się do 100% i zacznie świecić na czerwono, przeciwnik zostanie na kilka sekund unieruchomiony i nie będzie mógł wykonywać żadnych akcji, co ułatwi wykończenie celu. Każda broń w innym tempie ładuje pasek ogłuszenia, a najskuteczniejsze są strzelby i granatniki.

Ogłuszanie jest szczególnie przydatne w trakcie starć z trudniejszymi przeciwnikami, którzy posiadają znacznie więcej punktów zdrowia od zwykłych wrogów.

Wrażliwe punkty

Obcy zamieszkujący poszczególne biomy planety Atropos posiadają słabe punkty, które oznaczone są czerwonym kwadratem - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

Obcy zamieszkujący poszczególne biomy planety Atropos posiadają słabe punkty, które oznaczone są czerwonym kwadratem. Trafianie w te punkty znacznie zwiększa obrażenia i szybciej doprowadza do ogłuszenia wroga.

Przeszkody terenowe

W trakcie walk z większą ilością przeciwników warto korzystać z solidnych przeszkód terenowych (grube ściany, góry, ogromne filary i pomniki), które nie mogą zostać zniszczone, ale za to mogą zablokować pociski wystrzeliwane przez przeciwników - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

W trakcie walk z większą ilością przeciwników warto korzystać z solidnych przeszkód terenowych (grube ściany, góry, ogromne filary i pomniki), które nie mogą zostać zniszczone, ale za to mogą zablokować pociski wystrzeliwane przez przeciwników.

Obeliski lecznicze

Na niektórych obszarach planety Atropos natkniecie się na wysokie obeliski, które emanują zielonym światłem - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

Na niektórych obszarach planety Atropos natkniecie się na wysokie obeliski, które emanują zielonym światłem. Obeliski należy zniszczyć jak najszybciej, ponieważ mogą leczyć wszystkich przeciwników znajdujących się na tym obszarze mapy, co znacznie utrudnia walkę.

Walki z bossami

Walki z bossami w grze Returnal są najbardziej wymagające, ponieważ najmocniejsi przeciwnicy posiadają aż trzy paski zdrowia, przez co cały pojedynek jest podzielony na 3 fazy - Returnal: Walka - Returnal - poradnik do gry

Walki z bossami w grze Returnal są najbardziej wymagające, ponieważ najmocniejsi przeciwnicy posiadają aż trzy paski zdrowia, przez co cały pojedynek jest podzielony na 3 fazy. Na każdym etapie starcia boss zyskuje nowe umiejętności, a także modyfikuje nieco wcześniejsze zdolności, co dodatkowo komplikuje walkę.

Wszystkie starcia z bossami gry Returnal zostały dokładnie opisane w rozdziale Bossowie.