Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total War: Warhammer - poradnik do gry

Total War: Warhammer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sławne regimenty | Porady na dobry początek | Total War Warhammer poradnik Total War: Warhammer

Oprócz normalnie werbowanych jednostek poszczególne frakcje mogą mieć także dostęp do tak zwanych Sławnych Regimentów. Są to lekko zmodyfikowane wersję normalnych jednostek, posiadające od razu maksymalne doświadczenie. Ich wykorzystanie może być przydatne podczas kampanii.

Uzyskanie dostępu do Sławnych Regimentów

W przypadku czterech podstawowych ras Warhammera, Sławne Regimenty stanowią część DLC. Dla Imperium oraz Wampirów znajdują się one w DLC The Grim and the Grave, zaś dla Krasnoludów oraz Zielonoskórych w DLC The King and the Warlord.

By uzyskać dostęp do dodatkowych jednostek trzeba poświęcić chwilę czasu. - Sławne regimenty | Porady na dobry początek | Total War Warhammer - Total War: Warhammer - poradnik do gry
By uzyskać dostęp do dodatkowych jednostek trzeba poświęcić chwilę czasu.

Jeśli zaś chcesz móc werbować Sławne Regimenty grając jedną z ras z DLC (Wojownicy Chaosu, Zwierzoludzie, Leśne Elfy i Norska) lub będąca z darmowego dodatku Bretonnią musisz zarejestrować się na stronie Total War Access. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do swojego ekwipunku w którym znajdziesz prezent 30th Anniversary Regiments. Wybierz go, kliknij Redeem, a po przekierowaniu zaloguj się na swoje konto steam. Dodatkowe jednostki powinny pojawić się na twojej liście posiadanych DLC do Warhammera.

Korzystanie ze Sławnych Regimentów

Sławne Regimenty rekompensują w pewnym stopniu brak najemników. - Sławne regimenty | Porady na dobry początek | Total War Warhammer - Total War: Warhammer - poradnik do gry
Sławne Regimenty rekompensują w pewnym stopniu brak najemników.

Dodatkowe jednostki rekrutuje się w podobny sposób jak najemników w poprzednich częściach serii. Obok ikony werbunku znajdziesz przycisk otwierający panel werbunku Sławnych Regimentów. Po jego wybraniu otrzymasz listę dostępnych dla twojej frakcji tego typu jednostek. Kiedy wybierzesz jednostki i klikniesz werbuj trafią one natychmiastowo do twojej armii.

Pamiętaj, że możesz posiadać tylko jedną jednostkę danego Sławnego Regimentu. Po utracie takiego oddziału potrzebuje on kilku tur na zregenerowanie się (podobnie jak ma to miejsce w przypadku rannych lordów) nim będziesz mógł go ponownie zwerbować.

Możliwość rekrutacji tych jednostek nie jest natychmiastowa - do odblokowania kolejnych oddziałów musisz awansować swojego lorda na konkretny poziom. Jednakże kiedy jeden z twoich lordów odblokuje dostęp do konkretnej jednostki, to będą mogli ją rekrutować również pozostali twoi lordowie.