Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2008, 11:17

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lipca 2008)

Dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to: amerykańska premiera DMC4, czym jest Crysis Wars, nowa edycja Children of the Nile, łatki do Team Fortress 2 i Playstation 3, nowe Xboksy 360 i data premiery Multiwinii. Zapraszamy do lektury.

Dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to: amerykańska premiera DMC4, czym jest Crysis Wars, nowa edycja Children of the Nile, łatki do Team Fortress 2 i Playstation 3, nowe Xboksy 360 i data premiery Multiwinii. Zapraszamy do lektury.

Devil May Cry 4

Diabeł zapłakał w amerykańskich sklepach. Wczoraj, tj. 8 lipca odbyła się tam bowiem premiera gry Devil May Cry 4 w wersji na komputery PC. Niestety, Polakom przyjdzie poczekać „trochę” dłużej, gdyż data premiery w naszym kraju została wyznaczona na wrzesień. Dystrybutorem przygód Nero i Dantego będzie firma CD Projekt.

Crysis

Crysis Warhead wyposażony zostanie w Crysis Wars, czyli nowy, rozszerzony tryb zmagań wieloosobowych. Przynajmniej tak twierdzi amerykańska filia sklepu Amazon. Póki co wiemy tylko, że pojawią się nowe tryby i dwadzieścia jeden mapek. W tym siedem całkowicie nowych.

Children of the Nile

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że Tilted Mill zamierza wypuścić na rynek poprawioną wersję strategii ekonomicznej wydanej pierwotnie w 2004 roku i zatytułowanej Immortal Cities: Children of the Nile. Wczoraj Valve poinformowało, że gra dostępna jest już w cyfrowej dystrybucji Steam (znajdziecie tam również jej demo). Więcej informacji o programie uzyskacie na oficjalnej stronie lub bezpośrednio w Steamie. Uwaga! Posiadacze poprzedniej wersji nie muszą nic płacić. Wystarczy, że ściągną odpowiednie uaktualnienie.

Team Fortress 2

Najnowszy patch do Team Fortress 2 w wersji PC właśnie ujrzał światło dzienne. Do ściągnięcia oczywiście przy pomocy Steama.

PlayStation 3

Po wpadce z firmware 2.40 i szybciutkim wycofaniem łatki z PlayStation Network, Sony powraca w końcu z poprawioną wersją. Firmware 2.41 od wczoraj jest już dostępny do ściągnięcia i miejmy nadzieję, że nie przysporzy żadnych kłopotów posiadaczom japońskiej konsoli.

Multiwinia

Serwis Shacknews donosi, że premiera Multiwinii, czyli wieloosobowej wersji popularnej Darwinii odbędzie się we wrześniu tego roku. Przynajmniej w wersji PC. Posiadacze Xboksów 360 na swoją edycję będą musieli poczekać nieco dłużej, ale za to otrzymają swoiste wash & go, bowiem do ściągnięcia poprzez XBLA będzie pakiet noszący nazwę Darwinia +.

Xbox 360

Amerykańska sieć sklepów Gamestop otrzymała informację mailową, w której mowa jest o październikowej lub listopadowej premierze konsoli Xbox 360 z dyskiem twardym 60GB. Zestaw, w którym oprócz konsoli znajdzie się także przewodowy headset, trzymiesięczna zdrapka na Xbox Live Gold, oraz kabel ethernetowy nosić będzie nazwę Xbox 360 60GB LIVE Starter Pack.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Age of Empires: Mythologies

Damnation

Gears of War 2

Guitar Hero III: Legends of Rock

Multiwinia

NHL 09

SOCOM: Confrontation

StarCraft II

X3 Terran Conflict

Star Wars: The Force Unleashed

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Heavy Duty

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Tales of Vesperia - fabuła

Gears of War 2 - multiplayer

SimCity Społeczności: Na wakacjach

Space Invaders Extreme

gry