Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2008, 09:53

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 lipca 2008)

W środę w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: druga młodość Chrono Triggera, Gamecock wchodzi w Steam, zapowiedzi wyścigów, golfa i samolocików, łatka do Battlefield: Bad Company, darmowy utwór dla posiadaczy Guitar Hero III i inne. Zapraszamy do lektury.

W środę w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: druga młodość Chrono Triggera, Gamecock wchodzi w Steam, zapowiedzi wyścigów, golfa i samolocików, łatka do Battlefield: Bad Company, darmowy utwór dla posiadaczy Guitar Hero III i inne. Zapraszamy do lektury.

Chrono Trigger

Wszystko wskazuje na to, że być może jeszcze w tym roku na DS-a trafi port klasycznego japońskiego RPG Chrono Trigger, który pierwotnie wydany został na konsolę SNES. Square Enix uruchomiło już nawet specjalną stronę, na której widnieje zegar przywodzący na myśl tę właśnie grę. Tuż obok niego widnieje logo Nintendo DS. Wiadomość tę potwierdza ostatni numer japońskiego magazynu Jump, w którym znalazła się nawet data premiery: zima tego roku.

Gamecock

Gry wydawane przez Gamecocka trafią na platformę Steam. Pierwszymi tytułami, które się w niej już powinny pojawić są Stronghold Crusader Extreme ($29.99) i Insecticide Part 1. W późniejszym okresie dołączą do nich Insecticide Part 2, Velvet Assassin i Legendary.

DT Carnage

Agatec zapowiedział nowe wyścigi zatytułowane DT Carnage, w których oprócz naszych umiejętności w prowadzeniu pojazdu liczy się jeszcze pomysł jak dowalić na trasie oponentom. Gra tego lata trafi do amerykańskich sklepów. Platformą docelową jest PlayStation 2. Screenshoty do obejrzenia w tym miejscu.

Spider-Man: Web of Shadows

Activision zaprasza do udziału w głosowaniu na okładkę gry Spider-Man: Web of Shadows. Aby tego dokonać wystarczy udać się na tę stronę.

CustomPlay Golf 2009

W październiku na pecety, a w pierwszym kwartale przyszłego roku na Wii trafi gra zatytułowana CustomPlay Golf 2009. Piętnaście pełno wymiarowych pól golfowych, realistyczna fizyka i modyfikacja wyglądu postaci gracza to główne cechy tej produkcji. Tutaj garść screenów.

Aeronauts

JCE Entertainment zapowiedziało Aeronauts, dynamiczną zręcznościówkę z samolotami w roli głównej. W chwili obecnej gra znajduje się w trakcie otwartej bety. Udając się w to miejsce możecie ściągnąć jej klienta i trochę się pobawić.

Concerto Gate

Concerto Gate, sequel wydanej w 2001 roku w Japonii gry MMORPG Cross Gate wkrótce trafi na amerykański rynek. Obecnie trwają zamknięte beta testy. Zakończą się one 14 lipca. Producentem programu jest firma Square Enix. Screeny do obejrzenia w tym miejscu.

PDC World Championship Darts

PDC World Championship Darts trafi także do posiadaczy konsol Xbox 360 i PSP. W przypadku maszyny Microsoftu gra posiadać będzie opcję gry wieloosobowej przez Live. Wersja PSP wyposażona zostanie w możliwość wspólnej zabawy z przyjaciółmi dzięki sieci bezprzewodowej i opcji game sharing. Obecnie gra dostępna jest na pecety, Wii i PS2.

Guitar Hero III

Darmowe utwory być może na dobre wpiszą się program wydawniczy serii Guitar Hero. Z okazji zbliżającego się w Stanach Zjednoczonych Święta Niepodległości (4 lipca), posiadacze Guitar Hero III będą mogli ściągnąć za darmo utwór Top Gun Anthem. Do wcześniejszego obejrzenia i posłuchania na tubce. Kawałek ten trafi tego samego dnia również do Europy.

Command & Conquer 3

W ten piątek światło dzienne ujrzy patch do jedynego dodatku do Command & Conquer 3, czyli Kane’s Wrath. Lista poprawek jest całkiem spora. Do przeczytania tutaj.

Battlefield: Bad Company

DICE zakończyło prace nad łatką do Bad Company, która wprowadzi ulubiony dla większości graczy tryb Conquest. Wkrótce Wasze egzemplarze gry zgłoszą gotowość do jego pobrania. Prace trwają nad następnym patchem, który m.in. zbalansuje rozgrywkę i naprawi błędy komunikacji przez headset.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

StoneAge 2

Resistance 2

Crysis: Warhead

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Sid Meier’s Civilization Revolution

The Bourne Conspiracy

Brothers in Arms: Hell’s Highway

Soul Calibur IV

de Blob

gry