Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2008, 10:12

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 czerwca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Atari ćwiczy nasze umysły, Ready at Dawn żegna się z PSP, konkursowe zmagania w Warhawku i Combat Mission, demo Quake Wars, nowości na XBLA, oraz najnowsze uaktualnienie do Burnout Paradise. Życzymy przyjemnej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Atari ćwiczy nasze umysły, Ready at Dawn żegna się z PSP, konkursowe zmagania w Warhawku i Combat Mission, demo Quake Wars, nowości na XBLA, oraz najnowsze uaktualnienie do Burnout Paradise. Życzymy przyjemnej lektury.

Asterix Brain Trainer

Atari chyba pozazdrościło popularności wszelkiej maści gier ćwiczących nasze szare komórki, bowiem na 27 czerwca zapowiedziało w Europie (z wyjątkiem Francji i krajów Beneluksu) wydanie gry Asterix Brain Trainer. Przy pomocy dzielnych Galów zagramy w całe tony specjalnych mini-gierek skonstruowanych w ten sposób, aby jak najlepiej wygimnastykować umysł.

Ready At Dawn

Firma, która podarowała światu jedne z najlepszych gier na handhelda Sony, czyli PlayStation Portable, właśnie na dobre kończy z zabawą z miniaturkami. Wraz z informacją o złotym statusie japońskiej wersji God of War: Chain of Olympus, Ready At Dawn oficjalnie raz na zawsze zwracają japońskiemu koncernowi devkity PSP i przesiadają się na duże konsole.

Zombie BBQ

Firma Gammick Entertainment poinformowała, że w Sieci zadebiutowała nowa strona internetowa strzelanki Zombie BBQ, na której oprócz szczegółowych informacji o samej grze znajdziecie również opis występujących w niej postaci. Program przeznaczony jest dla użytkowników konsoli Nintendo DS.

Warhawk

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło konkurs na najlepsze malowanie własnego latadełka w grze Warhawk. Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnym forum, ale radzę się pośpieszyć. Prace nadsyłać można jedynie do 23 czerwca.

Combat Mission Shock Force

Skoro już jesteśmy przy tematach konkursowych, to warto wspomnieć o tym, co zorganizowała firma Paradox Interactive, wydawca serii Combat Mission. Otóż przy pomocy gry Shock Force i programu do obróbki video należy zaprezentować innym graczom raport z zakończenia misji ze szczegółowym i ciekawym wyjaśnieniem zastosowanych taktyk. Głównym sponsorem jest firma Matrox Graphics, zaś nagrodą TripleHead2Go Digital Edition, czyli urządzenie pozwalające na podłączenie do naszego komputera do trzech monitorów. Zainteresowani mają dwa miesiące czasu. Więcej informacji znajdziecie na forum serwisu battlefront.com.

Monster Madness

Opóźni się premiera gry Monster Madness: Grave Danger w wersji dla konsoli PlayStation 3. Gra miała ukazać się w kwietniu tego roku, jednakże według informacji przekazanych przez firmę SouthPeak, zainteresowani będą mogli nabyć ją dopiero we wrześniu.

Enemy Territory: Quake Wars

Wczoraj w usłudze Xbox Live Marketplace pojawiła się wersja demonstracyjna gry Enemy Territory: Quake Wars. Do ściągnięcia niecałe 900MB. Deweloperem gry jest firma Nerve Software.

Burnout Paradise

Criterion Games poinformowało, że 10 lipca pojawi się update do gry Burnout Paradise o nazwie Cagney. Dzięki niemu gracze otrzymają nowe tryby: Road Rage, Stunt Run i Marked Man, nowe samochody oraz łatkę poprawiającą kilkanaście zauważonych błędów. Ważnym elementem Cagneya będzie także w końcu tzw. custom soundtrack, czyli możliwość wyłączenia ścieżki dźwiękowej gry i podmienienie jej na dowolnie, przez nas wybrane utwory znajdujące się na dysku twardym konsoli.

Yggdra Union

Posiadacze PSP otrzymają remake znanej z konsolki BameBoy Advance gry Yggdra Union. Jest to gra łącząca w sobie elementy strategii, role-playing oraz karcianki. Starcia rozgrywane są w trybie turowym. Amerykańskim wydawcą programu jest firma Atlus, zaś premiera na tamtejszym rynku została przewidziana na 16 września tego roku.

Xbox Live Arcade

Jutro w usłudze Xbox Live Arcade pojawią się dwie nowe gry. Pierwszą z nich jest druga część popularnego Froggera, w którym naszym zadaniem jest przeskoczenie żabką na drugą stronę ruchliwej ulicy czy rwącej rzeki. Drugim tytułem jest Wolf of the Battlefield: Commando 3, oferująca oldschoolową rozgrywkę w nowoczesnej oprawie 3D. Obie gry wyceniono na 800 punktów Microsoftu.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Pekin 2008

Starcraft II

Too Human

Vampire Rain

Soul Calibur IV

Babysitting Mania

Afro Samurai

Earthrise

NecroVision

Splatterhouse

Burnout Paradise

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Sid Meier’s Civilization Revolution

Men of War

Black Moon Chronicles: Winds of War

Age of Pirates: Captain Blood

Soul Calibur IV – uczeń Dartha Vadera

Death Track: Resurrection

Afrika

The Incredible Hulk (2008) – The Sound of the Fury

Cities XL

City Life 2008 Edition

Cryostasis: Sleep of Reason

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry
Combat Mission: Shock Force – NATO

Combat Mission: Shock Force – NATO