Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 maja 2005, 18:52

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: SWAT 4

Poradnik do gry SWAT 4, kolejnej symulacji działań policyjnego oddziału do zadań specjalnych. Poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza i zawiera mapy oraz porady dotyczące przejścia wszystkich 13 misji w grze.

„SWAT 4 jest grą pod wieloma względami nietypową, ale jedna jej cecha znacząco wpływa na formę, jaką posiada niniejszy poradnik. Układ pomieszczeń w danej misji jest stały, ale miejsca, w którym przebywają podejrzani i cywile, za każdym razem są inne. Zmienia się również ich zachowanie, pojawiają się czasem nowi podejrzani. Z tego względu nie jest możliwe szczegółowe opisanie przejścia misji – za każdym razem gra wygląda inaczej.

Z tego względu zaprezentowany poniżej opis misji i zalecanej przeze mnie taktyki należy traktować jako pewną propozycję, a nie jedynie słuszny i pewny sposób ukończenia zadania.

Mam nadzieję, że [...] zostaną usatysfakcjonowani zarówno ci, którzy preferują samodzielne rozwiązywanie problemów, jakie stawia przed nimi gra, jak i ci, którzy szukają w niniejszym tekście bardziej szczegółowych porad.” - „Gajos”

SWAT 4 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry SWAT 4 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.