Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2006, 11:11

autor: eLKaeR

Nowego Indianę Jonesa zobaczymy już wkrótce

Czwarty pełnometrażowy film, traktujący o przygodach archeologa Indiany Jonesa, trafić ma do kin w Anno Domini 2007 – w roli głównej ponownie Harrison Ford, a o reżyserię i scenariusz zadba odpowiednio Steven Spielberg i George Lucas. Natomiast już w bieżącym roku korporacja LucasArts, należąca do tego ostatniego twórcy, zaprezentuje szerokiej publiczności nową grę z cyklu Indiana Jones.

Czwarty pełnometrażowy film, traktujący o przygodach archeologa Indiany Jonesa, trafić ma do kin Anno Domini 2007 – w roli głównej ponownie Harrison Ford, a o reżyserię i scenariusz zadba odpowiednio Steven Spielberg i George Lucas. Natomiast już w bieżącym roku korporacja LucasArts, należąca do tego ostatniego twórcy, zaprezentuje szerokiej publiczności nową grę z cyklu Indiana Jones.

Nowego Indianę Jonesa zobaczymy już wkrótce  - ilustracja #1

Pierwsze oficjalne informacje na temat nadchodzącego produktu elektroniczno-rozrywkowego uzyskaliśmy w trakcie poprzednich targów Electronic Entertainment Expo w Los Angeles. Właśnie podczas tegorocznej edycji owej imprezy developerzy wreszcie zademonstrują wygląd rozgrywki i zdradzą szczegóły, dotyczące fabuły, postaci etc. Ponadto ludzie Lucasa przedstawią LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, jak również kilka pozycji-niespodzianek. Oczywiście o wszystkim dokładnie napiszemy, ponieważ na E3 2006 (9-12 maja) znajdą się po raz kolejny nasi redaktorzy.

gry