Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2005, 11:33

autor: ComCo

NCsoft na targach Games Convention 2005

Już tylko cztery dni pozostały do rozpoczęcia tegorocznej edycji lipskich targów branży elektroniczno-rozrywkowej o nazwie Games Convention (odbędą się w dniach 17-20 sierpnia). Tymczasem, europejski oddział korporacji NCsoft ujawnił, jakie gry zaprezentuje na swoim stanowisku wszystkim osobom odwiedzającym opisywaną ekspozycję.

Już tylko cztery dni pozostały do rozpoczęcia tegorocznej edycji lipskich targów branży elektroniczno-rozrywkowej o nazwie Games Convention (odbędą się w dniach 17-20 sierpnia). Tymczasem, europejski oddział korporacji NCsoft ujawnił, jakie gry zaprezentuje na swoim stanowisku wszystkim osobom odwiedzającym opisywaną ekspozycję. „Portfolio” firmy obejmuje dwie, świetnie zapowiadające się pozycje, zaliczane do kategorii MMO, tj.: Auto Assault oraz City of Heroes: City of Villains. Poniżej umieściłem więcej informacji na temat każdej z gier.

NCsoft na targach Games Convention 2005 - ilustracja #1

Auto Assault to gra, która z powodzeniem łączy elementy charakterystyczne dla programów RPG z bezpardonową i pozbawioną jakichkolwiek zasad walką futurystycznych samochodów. Po kontakcie z produktem NCSoft, wielbiciele filmów sygnowanych logiem Mad Max poczują się jak w siódmym niebie. W postnuklearnej rzeczywistości, do walki stają trzy frakcje. Pierwszą z nich są ludzie, którzy cudownym sposobem uniknęli pogłębiającej się radiacji i wynikłych w jej skutek mutacji. Drugą siłę stanowią Ci, którzy już tyle szczęścia nie mieli. Zaawansowana mutacja zdeformowała ich wygląd a także instynkt samozachowawczy, objawiający się nieustanną chęcią mordu. Ostatnią grupę stanowią Biomeki, rasa o której przypuszcza się, że nie pochodzi z tego świata.

NCsoft na targach Games Convention 2005 - ilustracja #2

City of Villains to pierwszy oficjalny add-on do wydanej w kwietniu 2004 roku gry City of Heroes (MMOcRPG), w której gracz wcielał się w jednego z superbohaterów zamieszkujących fikcyjne Paragon City. Podstawowa cecha dodatku to wprowadzenie do gry tytułowych złoczyńców. Oprócz tego autorzy City of Heroes dodali do zabawy wiele nowych elementów, przykładowo po raz pierwszy pojawia się element walk PvP (pojedynki graczy) oraz TvT (pojedynki drużyn). Obu tych rzeczy brakowało w oryginalnej pozycji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.