Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2007, 21:57

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Line-up Konami na targi w Lipsku

Wśród "wystawiających" swoje tytuły na tegorocznych targach Games Convention pojawi się również firma Konami, która zdecydowała się na podanie do wiadomości tytułów, którymi chce przyciągnąć graczy do swoich stoisk. Z pewnością głównym punktem pokazów będzie pierwsza, europejska prezentacja rozgrywki w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Wśród "wystawiających" swoje tytuły na tegorocznych targach Games Convention pojawi się również firma Konami, która zdecydowała się na podanie do wiadomości tytułów, którymi chce przyciągnąć graczy do swoich stoisk. Z pewnością głównym punktem pokazów będzie pierwsza, europejska prezentacja rozgrywki w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, prowadzona przez twórcę legendarnej serii, Hideo Kojimę. Oczywiście to tylko przysłowiowy wierzchołek góry lodowej czyli atrakcji przygotowanych przez Konami.

Odwiedzający stoiska Konami będą mieli również szansę zobaczyć w akcji PES 2008 (oraz zagrać w nią) w wersjach na PS3, Xbox 360, PC, PS2, PSP oraz NDS. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, iż będzie to pierwszy, publiczny pokaz najnowszej odsłony popularnej "piłki kopanej" a gracze będą mogli obejrzeć jak sprawuje się w akcji system Teamvision, dostosowujący się do stylu grającego. Przy okazji poznamy nowe informacje dotyczące gry a także nazwisko niemieckiego piłkarza, który pojawi się na okładce PES 2008 (obok Cristiano Ronaldo oraz Michaela Owena).

Kolejne atrakcje czekające na graczy przy stoiskach Konami to Castlevania: The Dracula X Chronicles i Silent Hill Origins w wersjach na PSP, Dewy’s Adventure na konsolę Wii czy tytuły z serii Yu-Gi-Oh! i DancingStage. Możemy również spodziewać się pokazów Hellboy: The Science of Evil, Konami Arcade Classics (NDS), Coded Arms Contagion (PSP) oraz Steel Horizon i Let’s Yoga (obie DS).