Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Coded Arms: Contagion (PSP)
OkładkaCoded Arms: Contagion (PSP)

Coded Arms: Contagion PSP

Coded Arms: Contagion to kontynuacja gry typu FPS, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w trzecim kwartale 2005 roku. Niniejszy tytuł, podobnie jak pierwowzór, stworzyła i wydała firma Konami wyłącznie na przenośnej platformie PlayStation Portable.

Akcji | FPP | science fiction | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Coded Arms: Contagion Premiera PSP

18września2007

pudełko PL

10kwietnia2008

producent: Konami wydawca: Konami wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Coded Arms: Contagion

Call of Duty: Roads to Victory

Infected

Brothers in Arms: D-Day

Coded Arms: Contagion to kontynuacja gry typu FPS, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w trzecim kwartale 2005 roku. Niniejszy tytuł, podobnie jak pierwowzór, stworzyła i wydała firma Konami wyłącznie na przenośnej platformie PlayStation Portable.

Gracz wciela się w agenta ochrony i działa w realistycznym wojskowym programie treningowym, osadzonym w wirtualnej rzeczywistości, który nazwano A.I.D.A. Główny bohater niniejszej pozycji bierze udział w kryzysie cybernetycznym i może przetrwać wyłącznie wówczas, gdy skorzysta z dostępnego arsenału narzędzi eksterminacji i swoich umiejętności hakerskich, aby zmierzyć się z cyberterrorystami, chcącymi przejąć kontrolę nad wspomnianym programem i zdobyć również dostęp do tajemniczych informacji militarnych.

Napotkanych na drodze przeciwników eksterminujemy nie tylko dzięki szeregowi dostępnych broni palnych, lecz korzystamy także z materiałów wybuchowych, tworząc na ekranie naszej konsoli solidne eksplozje. Dostępne narzędzia są na tyle zróżnicowane, że pasują do każdego stylu gry. Poszczególne poziomy rozgrywają się zarówno pod gołym niebem, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Podobnie, jak w przypadku części pierwszej, zaserwowano opcję zabawy sieciowej. Za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Wi-Fi może maksymalnie zmierzyć się ośmiu chętnych w kilku różnych trybach rozgrywki – zarówno rywalizując na własną rękę, jak i zakładając drużyny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3.6 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Coded Arms: Contagion cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Coded Arms: Contagion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Coded Arms: Contagion Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB