Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2016, 08:01

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dystrybucja cyfrowa na weekend 13-14 lutego (m.in. Cities: Skylines, Deadpool i Total War: Attila)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Cities: Skylines, Deadpool: The Video Game, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Lords of the Fallen czy też Total War: Attila.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. W tym tygodniu obrodziło przede wszystkim w wyprzedaże gier firmy Paradox Interactive, ale udało nam się też wyszukać trochę innych ofert. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deadpool trafił do kin i do promocji na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 13-14 lutego (m.in. Cities: Skylines, Deadpool i Total War: Attila) - wiadomość - 2016-02-13
Deadpool trafił do kin i do promocji na Steamie.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Bundle Stars - FPS Heroes 2 Bundle, WWW

Pierwszy próg – 2,99 EUR (ok. 13 PLN):

Drugi próg – 4,98 EUR (ok. 22 PLN):

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne