Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS3X3603DSWiiU
Okładka Pac-Man Museum (PC)
OkładkaPac-Man Museum (PC)

Pac-Man Museum

Jest to kompilacja gier z ikoniczną w komputerowym świecie postacią znaną jako Pac-Man. Zestaw zawiera zarówno klasyczne odsłony serii z lat 80. ubiegłego wieku, jak i najnowsze części, z Championship Edition oraz Battle Royale na czele.

Zręcznościowe

Pac-Man Museum Premiera

5gru2013

PC PS3 X360 3DS WiiU

Pac-Man Museum to zestaw klasycznych i współczesnych gier tego legendarnego cyklu z tytułową postacią w roli głównej. Jest to ukłon w stronę fanów gry, którzy w jednej paczce otrzymują najważniejsze odsłony Pac-Mana – począwszy od pierwszych tytułów pochodzących z automatów z lat osiemdziesiątych, przez docenione wśród graczy Pac-Man Championship Edition, a skończywszy na Pac-Man Battle Royale.

Pac-Man Museum to nostalgiczna podróż od narodzin cyklu do jej ostatnich odsłon wydanych tradycyjnie przez firmę Namco Bandai. Dzięki temu gracze mogą poznać początki tej kultowej serii, a także porównać oryginał z najnowszymi częściami i tym samym zobaczyć, jak zmieniały się zakręcone labirynty, w których zbieraliśmy punkty, power-upy i uciekaliśmy przed natrętnymi duchami.

Na graczy czeka ogromna liczba zarówno klasycznych, jak i unowocześnionych poziomów, w których musimy unikać wspomnianych duchów – największych wrogów Pac-Mana. Zestaw to zabawa na setki godzin zróżnicowanej rozrywki. Najwięcej zmian można ujrzeć w Battle Royale, gdzie zaoferowano wieloosobowy tryb deathmatch, w którym czterech graczy wciela się w tytułową postać i rywalizuje między sobą.

Oprawa wizualna świeższych tytułów z serii jest nawiązaniem do tego, co oferował pierwowzór, więc fani poczują się w zamieszczonych w Museum grach jak w domu. Jest to udane połączenie klasyki z nieco nowoczesnymi rozwiązaniami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Pac-Man Museum

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PS3
X360
3DS
WiiU