Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Postal 2 (PC)
OkładkaPostal 2 (PC)

Postal 2 PC

Pełnoprawna kontynuacja jednej z najbardziej kontrowersyjnych gier w historii komputerowej rozgrywki, która pojawiła się na komputerach PC w 1997 roku. Bohaterem gry jest ponownie znany z pierwowzoru „Koleś z Postala”, któremu pewnego dnia wali się całe dotychczasowe życie.

Akcji | FPP | FPS | strzelanki | bardzo brutalne

Postal 2 Premiera PC

14kwietnia2003

pudełko PL

23maja2003

producent: Running with Scissors wydawca: Whiptail Interactive wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Postal 2 to sequel jednej z brutalniejszych i najkrwawszych gier jakie kiedykolwiek powstały na PC, stworzony przez ten sam, wzbudzający wiele kontrowersji zespół - Running With Scissors.

Tym razem gra wykorzystuje najnowszy, stworzony przez Epic Games engine graficzny - UNREAL™ Warfare Engine, co sprawia, że wszystko wygląda o wiele bardziej realistycznie niż w pierwowzorze. Zastosowanie takiego rozwiązania spowodowało, iż tym razem akcję obserwujemy nie z góry jak to miało miejsce w pierwowzorze, a z oczu bohatera, w którego dane nam jest się wcielić (FPP).

W Postal 2 do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 20 misji dla pojedynczego gracza. Pistolet, shotgun karabin maszynowy - to tylko podstawowe środki eksterminacji przeciwników, które dostępne są dla naszego bohatera. Oprócz nich może on wykorzystać jeszcze parę innych śmiercionośnych zabawek – kilka znanych z pierwszej części gry jak również całkowicie nowe.

Darmowy, udostępniony przez autorów gry zestaw narzędzi (edytor, itp.) pozwala na tworzenie własnych modyfikacji, a tym samym jeszcze bardziej urozmaica i uatrakcyjnia zabawę.

Ostatnia modyfikacja 17 maja 2015

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 3748 głosów czytelników.

Postal 2 cena w dniu premiery: 49 PLN

Klasyfikacja PEGI Postal 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Postal 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 1.2 GHz
  • 384 MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy)
  • 3 GB HDD