Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Postal 2: Paradise Lost (PC)

Postal 2: Paradise Lost PC

Drugie oficjalne rozszerzenie do kontrowersyjnej gry akcji Postal 2, wydane – co zdarza się niezwykle rzadko – aż 12 lat po premierze gry podstawowej. Akcja rozszerzenia toczy się 11 lat po wydarzeniach znanych z pierwszego dodatku Apocalypse Weekend.

To jest dodatek do gry Postal 2.

Akcji | FPP | FPS | strzelanki

PC Windows
Okładka Postal 2: Paradise Lost (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17kwietnia2015

17kwietnia2015

Steam

Postal 2: Paradise Lost to drugie oficjalne rozszerzenie do bardzo popularnej i równie kontrowersyjnej gry Postal 2 stworzonej przez studio Running With Scissors. Dodatek przynosi nam szereg nowych misji przeznaczonych dla pojedynczego gracza.

Akcja Paradise Lost rozgrywa się 11 lat po wydarzeniach znanych z pierwszego rozszerzenia o podtytule Apocalypse Weekend. Gracz ponownie trafia do miasteczka Paradise, tym razem zupełnie wyniszczonego pod wpływem ataku nuklearnego, by ponownie zaprowadzić porządek w tych okolicach. Wyludniony teren patrolują samozwańczy separatyści, z którymi, jak nietrudno się domyślić, Postal Dude ma na pieńku. W grze czeka na nas kilkanaście zwariowanych misji, w których nie brakuje absurdalnych sytuacji i kontrowersyjnego humoru.

Podczas rozgrywki spotykamy całą rzeszę postaci znanych zarówno z Postal 2, jak i dodatku Apocalypse Weekend – oprócz naszego kompana Gary’ego Colemana znajdujemy tutaj takie indywidualności, jak Krotchy, Champ, MadCow MikeJ czy Vince Desi.

Oprawa wizualna Paradise Lost napędzana jest przez silnik wykorzystany do produkcji podstawowej wersji gry z 2003 roku, dlatego też ciężko oczekiwać zaawansowanych efektów graficznych. Na ekranie widzimy rachityczne, zwariowane projekty postaci, a wygląd terenu i animacja postaci jasno wskazują na to, że mamy do czynienia z technologią sprzed lat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 353 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 124 głosów czytelników.

Gry podobne do Postal 2: Paradise Lost

Klasyfikacja PEGI Postal 2: Paradise Lost

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Postal 2: Paradise Lost

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8500 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8
Minimalne: Dual Core 1.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB lub lepsza, 5 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8